Canlı yayın hazırlığı sırasında Kamışlı'dan Nusaybin'e havanlı saldırı

PKK/PYD'li teröristlerin Kamışlı'dan Nusaybin'e atmak istediği havan mermisi kısa düşerek yine Kamışlının sınıra yakın bir bölgesine isabet etti. O anlar canlı yayın için hazırlık yapan kameralara böyle takıldı.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından sınır güvenliğimizin sağlanması amacıyla terör örgütleri PKK/PYD ve IŞİD’de yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekâtı hız kesmeden devam ediyor. Dün saat 16.00’da başlayan hava harekâtının ardından gece saatlerinde bölgeye giren kara birliklerimizin ilerleyişi de sürüyor. Opetasyonda şuana kadar 109 terörist etkisiz hale getirilirken, terör örgütlerine ait bir çok mevzi de yok edildi.

O ANLAR KAMERAYA YANSIDI

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ilerleyişi karşısında köşeye sıkışan terör örgütü sınır kentlerimizdeki yerleşim yerlerine havan saldırısı düzenliyor. Kamışlı kentinde PKK/YPG işgali altındaki bir bölgeden Nusaybin’e atılmak istenen havan mermisi kısa düştü. O anlar ise sınırdan canlı yayın yapmak için hazırlanan ekibin kameralarına takıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
anlamadığım sabahtan fetih suresi sela okurken o arkadaki camiler nedir yine amerikanın kuklalıgı iki müslümanı birbirine kırdırmak bizim ülkedeki zifiri cahillerde bunu yiyo bop iş başında anlayana
şu havanların geldiği koordinatları bulun ve orayı anında imha edin Allah aşkına
ülke’mize uzanan kötü eller kırılsın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler