HABER

Canlı yayında 'Gökçek' krizi! Abdülkadir Selvi fena trollendi

CNN Türk canlı yayınında ilginç anlar yaşandı. Gazeteci Abdülkadir Selvi, Melih Gökçek'in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinin ardından istifa ettiğini duyurdu. Ancak Selvi'nin okuduğu mesajın Gökçek'in sahte hesabına ait olduğu anlaşıldı. Canlı yayında kısa süreli kriz yaşanırken sosyal medyada bu olay bir anda gündem oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile bir araya geldi.

Görüşmenin ardından Melih Gökçek ilk açıklamayı Twitter adresinden yaparak, "Dün gece sayın cumhurbaşkanımdan randevu talep etmiştim... Bu gece görüştük... Sn Cumhurbaşkanıma külliye'nin karşısına yapılacak müze ile ilgili projenin tüm detaylarını sundum... Ayrıca Büyükşehir'in devam eden projeleri konusunda çeşitli bilgiler verdim... Kamuoyunun bilgisine...” dedi.

Bu açıklamayı CNN Türk canlı yayınında okumaya çalışan Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi ise trollendi. Selvi fake bir Melih Gökçek hesabının attığı “Ay sonunda istifamı sunacağım" açıklamasını okuyunca ortalık karıştı.

"ARTIK SEN İSTİFA ET"

Programın sunucusu Hande Fırat durumu toparlamak istese de programdaki diğer konuklar Gürkan Hacır, Nedim Şener ve Nevzat Çiçek, Abdülkadir Selvi’ye takılarak, “Artık sen istifa et” esprisini yaptı.

Geri Dön