HABER

Cem ile film sırası onda

MFÖ grubunun iki üyesi Mazhar Alanson ve Özkan Uğur, Cem Yılmaz'ın filmlerinde rol aldı, sıra üçüncü üye Fuat Güner'de.

Cem ile film sırası onda

MFÖ grubunun başarılı üyesi Fuat Güner'den Cem Yılmaz filmlerine destek. Cem Yılmaz'ın son filmi "Yahşi Batı"nın galasına katılan Fuat Güner, şimdilerde herkesin kendisine aynı şeyi sorduğunu anlattı.

"Özkan yurt dışında kostüm aradı"

Star TV Mega Magazin'e konuşan Fuat Güner, "Cem Yılmaz'ın gerek Mazhar'la, gerek Özkan'la oynadığı güzel filmlerdi. Emek döktü, para döktü, kostümler falan da öyle. Hatta Özkan yurt dışında kızılderili kıyafeti arıyordu, o kadar ciddiye alıyorlardı" sözleriyle grup üyesi arkadaşlarının başarılarını övdü.

"Cem Yılmaz filminde rol alma sırası bende"

Cem Yılmaz'a da övgüler yağdıran ve "Cem çok başarılıdır, iyi arkadaşımızdır. Yanımızda da durmuyor, bu kadar rahat espri üreten fazla da insan yoktur" diyen Fuat Güner, şimdilerde herkesin kendisine, "Cem Yılmaz'ın filminde oynama sırası sende" dediklerini anlattı. "Hep bunu soruyorlar bana, ama onu Cem Yılmaz'a sorun. Ben de rol alabilirim" diyerek fikre olumlu baktığını söyleyen Fuat Güner, "Özkan'ın lafı vardır, "Her şey MFÖ için" der. Onların başarısı bizim gruba yarıyor" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön