Cenazeye tecavüz iddiası! Aleyna işinin aslı ortaya çıktı

Aleyna G. isimli küçük kızın cesedine cenaze aracının şoförünün tecavüz ettiği iddia ediliyordu. Ortalığı sallayan cenaze aracında ölüye tecavüz haberi gerçek mi? İşin aslı ortaya çıktı emniyet kaynakları açıklama yaptı.

Cenazeye tecavüz iddiası! Aleyna işinin aslı ortaya çıktı

Sosyal medyayı karıştıran bir tecavüz iddiası ortaya atılmıştı. Demet Akalın'ın twitter hesabından lanet yağdırdığı olaya göre Aleyna G. isimli küçük bir kız İstanbul'da geçirdiği bir trafik kazasında hayatını kaybetmişti. Genç kızın naaşı taşınırken cenaze aracının şoförü Harun Ç.'nin Aleyna'ya tecavüz edip görüntülerini de videoya çekmişti. İddiaya göre sapık cenaze aracı şoförü bunu bir internet sitesinde yayınlamış, olayı anlattığı arkadaşı da onu ihbar etmişti.

Sosyal medyada olay olan bu iddia ekranlara kadar taşındı. Beyaz TV ekranlarında Nihat Doğan ve partneri de olayı gündeme getirip lanet okudular.

İŞİN ASLI NE?

Sosyal medyayı sallayan olayın gerçekliği ile ilgili kuşkular vardı. Emniyet kaynakları da bu kuşkuları doğruladı. İddiaya göre Harun Ç. isimli cenaze aracı şoförü tecavüzcü şahıs gözaltında bulunuyordu. Ancak emniyet kaynakları teyit.org sitesine böyle bir olay yaşanmadığını ve gözaltında böyle bir ismin bulunmadığını açıkladılar.Haberi ortaya atan sitenin daha önce de benzer bir haber yaptığı öğrenildi. Yalan haberleri sosyal medyaya süren sitenin sahibini teyit.org sitesi ifşa etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
dünyanın en sapık en pislik insanları bu ülkede herşey olur herşey beklenir
@lanvin1 Haberin sonunu oku ona göre cvp ver
@lanvin1Kendi adına konuş.
oku oku oku oku sonuna kadar okuuuuuuuuuu
sözcü gazetesi ve halk tv sosyal medyayı insanları gaza getirmek için kullanıyor
portakali unutmayalim lutfen.
toplumun 'bilgi olmadan kolayca fikir sahibi'olduğunu bilen uyanıklar ne güzel para kazanıyorlar helal olsun
yalan haberi gerçekmiş gösterip reytnk kazanıyorlar yazıklar olsun.böyle haber yapılırmı.
yani böyle iğrenç bir olay varmı yokmu
@83umut yok.
Ne oldu peki nasıl olsa olmuş tecavüz suçu sayılmaz mi diyorsun yani tecavüz olması için canlı yaşayan olmalı diyor emniyet raporunda arkadaşı ihbar ediyor DN testi yapmaya şikayeti bile ciddiye almayan bir zihniyet
@197737 olmayan tecavüz hakkında yorum yapıyorsunuz
Memleketin haline bakın ? , Adam kalmamış gibi,Nih at gibi bir yaratık ahkam kesiyor ,yazıklar olsun,bu yaratığı kanalında barındıranlara.
böyle kişiler haber yaptığınımı zannediyor ahlaksız adamlar
Tamam ülkemizde buna benzer çok şeyler oluyor lanetliyorum böyle pislikleri yapanları en ağır cezayla cezalandırılmaları lazım.. Birde gerçeği yansıtmayan sosyal medyada çıkan yalan haberlerle insanlara leke bulaştırmak hakertler etmek geleceklerini karartmak kadar da günah birşey yoktur zannımca ve o kişinin bir ömür boyu o piskolijide nasıl yaşayacağını bilmemiz düşünmemiz gerk bir yorum ve hakaret ederken,!?
insanları bu şekilde kandırmaya çalışan insanları bulmak lazım. gerekirse bu insaları genelevlerde çalıştırmak lazım anca bu şekilde cezalar doğru yola sokar. asılsz haber yapan şahsiyetler için
valla olmuşta olabilir olmamışta yabancı ülkelerde bunun gibi biton şey var böyle ölüye çakma hastalığı var bazı insanlarda morgda para verip yapanlar var dizilere konu olmuş olay herşey var her hastalık insanlrda herkesin bir hastalığı vardır benmde 8taşlıları yoketmek keşke bomba koysalar vodafone arenaya hepsi geebrse
Demek ki Nihat dediğin gibi bilgi sahibi olmadan boş boş konuşmayacakmışsın
bu ülkede 15 ýılda o kadar sapık türedi binlerce ufak senide tecevüz edildi bunlar içerdi anne babanın vergileriyle besleniyor din adamı diye geçinen sapık zihniyetler o caiz bu caiz derse olacağı bu
@Kuntay1975 sana beyin nakli gerek..15 yılla cümlesiyle aklın sıra hükümeti suçlayuyorsun!din adamı derken İslamı suçluyorsun...uçkurunu kime çözüp çömeyeceğini bilmeden bunları söyluyorsun sonra birilerini suçluyorsun...sapkın seni
@ilbertay kusursuz olan islamdir.insanlar degil.din golgesinde ne boklar yeniyor.sende biliyorsun
memlekette zaten rezilliğin bini bir para. zaten rezi olmuşuz dünyaya. bir de böyle yalan haberlerin gerçek olmadığı meydana çıkana kadar daha da rezil oluyoruz. neyin peşindesiniz be?
lan hocaların tecavüzünü aklamak için nikah kıyma yetkisi çıkarıyorlar,diyanet şoförleri zaptedemiyecek ardından hangi grup gelecek merak konusu ?
ülkede herkes patlamaya hazır dinamit gibi.bunun iki nedeni var.birincisi insanları kutuplaştıran siyasiler(hepsi).ikincisi ise bu tip yalan haber yapan internet haber siteleri.siyasilere bişey yapamazsınız sayın savcılar,onların dokunulmazlığı var,anladık.bari şu yalan haber yapanlara çok ağır cezalar verin bari.
Nasıl yani? 1 tecavuz ettiğini videoya çekmiş 2 bunu arkadaşına beyan etmiş bunlar nedir diye sormazlar mı adama?
tecavüz konusunda dünyada ilk sıralardayız. bununla birlikte tecavüz haberiyle bu millet aptal hale getirildi artık yalan tecavüz haberleri uydurulup bu saf milletin üzerinden reyting de elde ediliyor. emin olun bijon anahtarına tecavüz etti deseler inanır bu millet. o hale getirildi. yani bnu ülkede artık birine tecavüz iftirası atmak dünyanın en kolay şeyi. ülkedeki tecavüz oranlarının ayyuka çıktğını bilerek söylüyorum bunu.
secimlerde idamı agzından düşürmeyenlerinde sucu var bu işte
ohhaaa
damacanaya bile tecavüz ediyorlar bu memlekette
Diğer Haberler