HABER

Cezaevi firarisi, polislerin önünde intihar etti

Adana'da yarı açık cezaevinden firar eden 30 yaşındaki Kemal Ç., evine gittiğinde eşinin kendisini terk ettiğini görünce, göğsüne dayadığı tüfeğini ateşleyip intihar etti.

Olay, merkez Sarıçam İlçesi'ne bağlı Akkuyu Toku Konutları yakınında meydana geldi.

Silahlı tehdit suçundan yargılanan Kemal Ç.'Ye mahkeme tarafından 3 bin TL para cezası verildi. Para cezasının ödemeyen Kemal Ç., geçen cuma günü yarı açık cezaevine gönderildi. Cezaevinden firar eden Kemal Ç., evine gittiğinde eşi Nurcan'ın kendisini terk ettiğini öğrendi.

Bunun üzerine pompalı tüfeğini alarak Akkuyu Toki Konutları'ndan Kozan Yolu'na bağlanan bulvarda yol kenarına oturan Kemal Ç., polisi arayıp intihar edeceğini söyledi. Pompalı tüfeği çenesinin altına dayayan Kemal Ç., olay yerine gelen polisten eşinin getirilmesini istedi.

Polisin tüm çabalarına rağmen ikna olmayan Kemal Ç., olay yerinde bulunan gazetecilerin yanına gelmesini istedi. Polis, bir gazeteciyi Kemal Ç.'nin yanına götürdü. Gazeteciye derdini anlatan Kemal Ç., "Nurcan beni duyuyor musun? Bak şimdi kendime ne yapıyorum" diyerek tüfeği göğsüne dayayıp tetiği çekti.

Ağır yaralanan Kemal Ç., ambulansla Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi'ne kaldırıldı.

HASTANEDE ÖLDÜ

Adana'da yarı açık cezaevinden firar ettikten sonra polislerin önünde pompalı tüfekle intihara kalkışan 30 yaşındaki Kemal Çetin, tedavi gördüğü Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
eninde sonunda birilerinin canını yakacaktı...kimbilir ne boklar yediki kadın kendisini terketti..gerçi ölecek gibi durmuyor şerefsiz...
@ileridemokrasim Nasıl bir yorum yapmışsın ya insanın başına ne geleceğini nereden bilirsin Allah bilir ne dertleri vardı yokluk yanlızlık Allahın kime ne sakladığı bellimi hiç kimseleri hor görmeyeceksin kardeş ayıptır günahtır bakalım senin zihniyetinde olanların sonu ne olacak
Ödenmeyen para için hapis yatılan bir ülkede yaşıyoruz. ALLAH yardım etsin bu güzel ülkemim insanına .İnşallah bir gün merhametli, yüreği güzel ALLAH korkusu olanlar yönetir ülkemizi .
parası olmadığı için değilmi. yanlış anlaşılmasın ülkede birileri trilyonlarla,birileri zevkte eğlencede,birileri büyük bedel ödeyip transfer edilen işe yaramayan yıldızlarla,birileriiii ?????????? uğraşırken bu vatandaşında durumu bu işte.Soru işaretli yerler küfür değil yazılması gereken ama yazılamayan satırlardır.
Geri Dön