Cezaevinden kaçtı, yolda 11 kişiyi öldürdü

Kahire'nin kuzeyindeki el-Kalyubiyye kentinde cezaevinden kaçan Ömer A.E isimli mahkum, otomatik silahla rastgele açtığı ateşle yoldan geçen 11 kişiyi öldürdü.

Cezaevinden kaçtı, yolda 11 kişiyi öldürdü

Görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre, A.E'nin arkadaşını da yanına alarak Kalyubiyye'ye bağlı Meytul Attar köylülerinin, aralarında kan davası bulunan aileden intikam almada kendisine yardımcı olmadıkları gerekçesiyle köylülere ateş açtı.

Yoldan geçen Meytul Attar köyü sakinlerinden 11 kişi, A.E'nin rastgele ateş açmasından dolayı yaşamını yitirdi. Hastane yetkilileri, çok sayıda yaralının bulunduğunu bildirdi.

A.E, 2008'de geçekleşen ve 23 kişinin öldüğü 30 kişiden fazlasının da yaralandığı olaya karışmaktan mahkum edilmişti. Güvenlik kaynakları, emniyet güçlerinin saldırganları yakalamak için köyde geniş çaplı arama başlattığını kaydetti. (A.A)

dünyadan haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
ASKERİYE HAKI VURUNCA SUÇ OLUYOR TAMAMDA.HALKTA ASKERİYEYE NELER YAPIYOR ARACI KÖPRÜDEN ATIYOR TERÖR EYLEMLERİ YAPIYOR javascript://;GRUPLAR BUNLAR NEDEN SUÇ OLMUYOR MISIRDA???
fraternity sen haberleri nerenle seyrediyorsun bu kadar aşağılık olma askeri aracı halk aşağı atmıyor askeri araç geri geri giderken köprüden düşüyor sen nasıl bir yaratıksın be keskin nişancılar çoluk çocuk demeden insanları katletdiler sen hala darbeci denen israil uşaklarını savunuyorsun
sen ermeni ve yahudi den daha aşağısın fraternity sen müslüman değilsin zaten kafirr kafiri savunur bu kadar basit
HALK ARACI KÖRÜDEN ATIYOR DİYE GÖZ GÖRE GÖRE NASIL YALAN SÖYLENİYOR ANLAYAMIYORUM. BAZI İNSANLARDA KAN BOZUKLUĞU HASTALIĞI VAR SANIRIM.
AKP SAYESİNDE KONUYLA DOĞRUDAN alakalıyorum yazamıyorum bazen kusura bakmayın.örn mısırda patlama dese akpden bahsediyorum.eee Tayyip her yere yetişiyorya.Bizde mısraları şaşırıyoruz hangi habere ne yorumu yazsak..
akp sayesınde islam birliği kurulcak er yada geç chp partisi yakından kapancak buraya yazıyorum
huen24--galiba senin baban türk değil. kesin ya yunan ya da rum.. he bide sen müslümanda değilsin allah bilir putğerestsin
huen24 sen onu münasip bulacagın daha uygun bi yerine yaz daha çok o ruya ile uyanırsınız siz arap toplumunun ne kadar vahşi oldugunu islam adı altında ne kadar acımasız cinayet işledigini herkez gördu turkiye gördu sözde müslüman kardeslermiş evet müslüman adı altında katiller mısırda suriyede öso ve ALLAHIN bütün laneti butun bu islamı lullanıp din sömuruculugu yapanların üstünde olsun ..
kahrolası bir darbe mısırı ne hale getirdi...
MURSİYİ KORUYANLARI ANLAMAK ZOR.ÇÜNKÜ MURSİ ABD UŞAĞI BUNU BİLENLER VAR ÇOĞUNUZDA BİLİYORSUNUZ VE MISIR ORDUSUNU SUÇLUYORSUNUZ.ADAMLARDA RAHAT DURSUN SEN AYAKLANIRSAN ORDUDA VURUR SENİ MÜSLÜMAN HALKLAR LİDERLERİNE TAPINDIKLARI İÇİN HEP KAYBETMEYE MAHKUMLAR..ADAMLARIN ÜLKESİNDE DİSİPLİN VAR.BURDAKİ GİBİ ÖYLE DEVLETİ KORUMUYOR POLİS ASKERİYE.İSRAİLLE SUÇU ATARSINIZ ZATEN HEP .MURSİ ABD UŞAĞI ASIL TAYYİP OBAMANIN SEVMEDİĞİ LİDERİN BAŞA GELMESİNİ İSTEMEZ.İSRAİLLE NE ALAKA? KANITIMI VAR NERDEN BİLİYOR TAYYİP?...
MURSİYİ KORUYANLARI ANLAMAK ZOR.ÇÜNKÜ MURSİ ABD UŞAĞI BUNU BİLENLER VAR ÇOĞUNUZDA BİLİYORSUNUZ VE MISIR ORDUSUNU SUÇLUYORSUNUZ.ADAMLARDA RAHAT DURSUN SEN AYAKLANIRSAN ORDUDA VURUR SENİ MÜSLÜMAN HALKLAR LİDERLERİNE TAPINDIKLARI İÇİN HEP KAYBETMEYE MAHKUMLAR..ADAMLARIN ÜLKESİNDE DİSİPLİN VAR.BURDAKİ GİBİ ÖYLE DEVLETİ KORUMUYOR POLİS ASKERİYE.İSRAİLLE SUÇU ATARSINIZ ZATEN HEP .MURSİ ABD UŞAĞI ASIL TAYYİP OBAMANIN SEVMEDİĞİ LİDERİN BAŞA GELMESİNİ İSTEMEZ.İSRAİLLE NE ALAKA? KANITIMI VAR NERDEN BİLİYOR TAYYİP?
satılığın tekisin fiyatın kaç para!
yaa ne darbesi bunlar allahın lutfu. osmanlıya ihanetin bedellerini ödiyorlar..
muhakkak israillidir yoksa insancıl araplar böyle bir şey yapmaz onların silahı güldür sadece gül atarlar insanlara tabi devlet büyüklerimizin söylemlerin den çıkardığım sonuçtur bu.
adam tam matador ya şuraya bak lanet olsun cezaebvinden nasıl kaçtı bu mucize gerçekten oldu gördüklerinizi duyduklarınızı unutun arkadaşlar bayankupon diye bir site buldum kadınların açtığı iddaapaylaşım sitesi kadınlar 2 haftada altıyüzelli milyar kazandırmış. hemen siteyi bakın derim zengin olun. BAYANKUPON diye aratın ilk siteye
Türkiyeyi bu hale getirmeye calisan KENDİLERİNİ DİNCİ OLARAK CAHİL %50 HALKA TANITAN VE İNANDIRAN ONUN BUNUN ÇOCUKLARI VAR TÜRKİYEYİ BATAKLIĞIN TAM ORTASINA GETİRDİ VE DİBE BATIRIYOR AMA HALA KOYUN SÜRÜSÜ %50 GÖREMİYOR NERE GELDİĞİNİ NERE GETİRLDİĞİNİ BU ÜLKENİN !!!
bu işi çözmenin yegane çaresi abd ve israile atom bombası atmaktan geçer.niye mi:haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.abd ve israilin halkı da suçludur.çünkü o yöneticileri bu halk lar seçmiştir.dolayısıyla bunlarda buna müstehaktır.ayrıca şuna dikkat edin:o kadar masum mı sırlı hangi dine mensup olduğu önemli olmayan insanlar katledilirken neden dünyada söz sahi bi ülkeler buna müdahale etmiyor?insanların en temel baş hakkı yaşama hakkıdır.suçsuz yere öldürülen bu insanların veballerini bu söz sahibi ülkelerin yöneticileri ve halkları nasıl taşıyacak ?abd ve israil hizbuşşeytandır.
bu ne güzel öneridir MÜSLÜMANIN İNCİNSENDE İNCİTME DENİLEN BİR DİNİ VARKEN GALİBA zatıali niz yorumun son satırındaki tarife daha uyğunsunuz.
Diğer Haberler