HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

CHP'de sürpriz karar! Barış Yarkadaş duyurdu! 'MHP'nin mevcut Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, CHP'den aday oldu'

CHP'de 31 Mart yerel seçimleri için aday belirleme mesaisi devam ederken sürpriz bir gelişme yaşandı. Ankara Polatlı'da MHP'den yeniden aday gösterilmeyen Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya'nın CHP'nin adayı oldu.

CHP'de sürpriz karar! Barış Yarkadaş duyurdu! 'MHP'nin mevcut Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, CHP'den aday oldu'

Cumhuriyet Halk Partisi'nde bir çok yerde adaylar belli olurken, kritik il ve ilçelerde için ise Merkez Yönetim Kurulu (MYK) yoğun bir mesai harcıyor. Adayların belirlenmesi sürecinde ise sürpriz gelişmeler yaşandı. Yeniden aday gösterilmeyen Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi CHP’den istifa etti. Diğer yandan ise Ankara'nın kritik ilçesi Polatlı'da ise CHP'nin adayı herkesi şaşırttı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Gazeteci Barış Yarkadaş, MHP'den aday gösterilmeyen Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya'nın CHP’nin Polatlı Belediye Başkan adayı olduğunu duyurdu.

Ekran görüntüsü 2024-01-26 205817

İKİ ESKİ MHP'Lİ İSİM DAHA ADAY

İki eski MHP'li ismin daha CHP'den adaylığını duyuran Yarkadaş, "2014 MHP Beypazarı adayı Dr. Özer Kasap CHP’nin Ankara Beypazarı adayı oldu. MHP eski Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaş, CHP’nin Gölbaşı adayı oldu." ifadelerini kullandı.

Ekran görüntüsü 2024-01-26 205946

CHP'NİN ANKARA ADAYLARI BELLİ OLDU

Ankara'da belirlenen ilçe adayları ise şu şekilde;

Bala - İsa Kaplan

Beypazarı - Özer Kasap

Evren - Arif Güçlü

Gölbaşı - Yakup Odabaşı

Haymana - Levent Koç

Kalecik - Satılmış Karakoç

Kızılcahamam - Coşkun Ünal

Mamak - Veli Gündüz Şahin

Nallıhan - Ertunç Güngör

Polatlı - Mürsel Yıldızkaya

En Çok Aranan Haberler