CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olduğu iddia edilen Muharrem İnce'nin taraftarları paylaştı!

24 Haziran erken seçiminde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olduğu iddia edilen Muharrem İnce'nin taraftarları, CHP’nin adayının açıklanacağı Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’ndan fotoğraflar paylaştı.

Türkiye 24 Haziran erken seçimlerine giderken kamuoyu CHP’nin Cumhurbaşkanı adayını açıklamasını bekliyor.

Bugün grup toplantısı sırasında adaylar arasında ismi konuşulan İlhan Kesici’nin “Muharrem İnce’yi tebrik ettim” demesiyle de CHP’nin adayının Yalova Milletvekili Muharrem İnce olduğu konuşulmaya başlandı. Muhharrem İnce’nin aday olduğu iddialarına ise yeni fotoğraflar eklendi.

"İNCE İNCE GELİYORUZ"

Muharrem İnce’nin yakınındaki çalışma ekibi yarın CHP’nin adayının açıklanacağı Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’ndan fotoğraflar paylaşması dikkat çekti. Fotoğraflarda “Türkiye’m kazanacak” sloganının öne çıktığı görülürken, paylaşımın, “Salon hazır, biz hazırız, sen de hazır ol Türkiyem… İnce İnce geliyoruz” ifadeleriyle yapılması, Muharrem İnce’nin adaylığı iddialarını kuvvetlendirdi.

İşte o fotoğraflar:

donus

inceee

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
CHP Türkiye nin birleştirici gücüdür, sigortasıdır..
sana katılıyorum. chp bir hep ile birleşiyor. bir pkk ile. bir almanya ,bir saadet, bir iyi. birleşik chp :) kitlenirse şu dökün bel kısmına .
@r.etkar DHKPC VE PKKYA TERÖR DİYEBİLSE
çok iyi birleşiyor pkk ile
Demeya
@r.etkar hay deden derine gitsin ne güzel söyledin ülkenin sigortası avrupaya ruhunu teslim etmiş onlardan emir alan sigorta
kılıçdaroğlu nun yaptığı en akıllıca iş.nasılsa diyor kazanamam başkanlığı. e kazanamazsam vekillik gider maaş gider devlet imkanı gider. en iyisimi başkasını aday göstereyim ben vekilliğe devam.
efendi milletvekilleri secilemese de ömür boyu maaş alıyor cahilliğine bağışlıyorum bu bilgisizliğini.
hadi bakalım bitsin bu çile..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler