Chrissy Teigen'ın emzirme pozu sosyal medyayı karıştırdı

ABD'li model ve aktris Chrissy Teigen instagram hesabında paylaştığı fotoğrafla olay oldu. Yeni doğan bebeğini emziren, kızı Luna'nın oyuncak bebeğini de emziriyormuş gibi yapan Teigen, 3 milyona yakın beğeni aldı ancak olumsuz yorumlardan kaçamadı.

Chrissy Teigen'ın emzirme pozu sosyal medyayı karıştırdı

Kısa bir süre önce ikinci bebeğini dünyaya getiren Chrissy Teigen'ın emzirme pozu olay oldu. 32 yaşındaki Teigen, Miles adını verdiği bebeğini emzirirken kızı Luna da annesinden oyuncak bebeğini emzirmesini de istedi.

2

Teigen de onu kırmayıp oyuncak bebeği emzirir gibi yaptı. O sırada çekilen pozunu da sosyal medyada paylaştı. Fakat bu poz Teigen'in bazı takipçilerini çok kızdırdı. Teigen, bebeği Miles ile birlikte kızının oyuncak bebeğini de emzirirken çekilen pozunu "Luna oyuncak bebeğini de emzirmemi istedi. Sanırım şimdi ikizlerim var" mesajıyla birlikte paylaştı.

1

Ağırlıklı olarak hayranlarından esprili karşılıklar alan Teigen'in bir takipçisi, ünlü modelin herkes gibi günlük hayatıyla ilgili paylaşımlar yaptığını belirterek "Yemek pişirirken, oyun oynarken, köpekle oynarken vesaire. Sen sadece bebeğini emziriyorsun. Ne büyük iş" yorumu yaptı. Bir başka takipçisi de "Çocuk doğurmak, cinsellik doğal şeyler. Ama bu benim Chrissy Teigen ya da başka ünlüleri bebek emzirirken ya da banyo yaparken görmekten hoşlandığım anlamına gelmiyor" diye yazdı.

Teigen de bu eleştirilere "emzirmenin büyük bir sorun haline gelmesinin, diğer insanların sorunlu olmasına bağlıyorum. Ben de sonu gelmeyen havuz pozlarını, Coachella Festivali selfie'lerini umursamıyorum. Ama insanların yaşamlarına karışmıyorum" diye yanıt verdi.

Teigen, bebeğini emzirirken fotoğraf paylaşan ilk ünlü değil.

6

Şarkıcı Alanis Morissette, oyuncu Liv Tyler ve Thandie Newton buna benzer fotoğraflar paylaşmıştı.

7
8


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
nasıl anne la bunlar ayıp ayıp
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler