HABER

Çiçek Sepeti'nden Mynet üyelerine indirim

ÇiçekSepeti.com, 2009 un son günlerinde sevdiklerini sevindirmek isteyen tüm Mynet kullanıcılarına en çok satılan ürünlerinde %20’ ye varan özel indirimler sunuyor.

Çiçek Sepeti'nden Mynet üyelerine indirim

ÇiçekSepeti.com, 2009 un son günlerinde sevdiklerini sevindirmek isteyen tüm Mynet kullanıcılarına en çok satılan ürünlerinde %20’ ye varan özel indirimler sunuyor. İndirimden faydalanmak için şu linke tıklayarak Çiçek Sepeti üyesi olmanız gerekmektedir. Eğer Çiçek Sepeti üyesi iseniz satın alma ekranında indirim kodu alanına my50 yazarak Mynet özel indiriminden faydalanabilirsiniz.

Sevdiklerinize verdiğiniz değerin ve sevginin öneminin bilinciyle hazırlanmış muhteşem aranjmanlar Çiçek Sepeti’nde sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Zarif Vazoda Beyaz Lilyumlar (AT106)
Beyaz Lilyumlar, cipsofilyalar ile muhteşem uyum ile hazırlanmış, zarif bir vazoda çakıl taşı ve incilerle süslenmiştir. Çiçeğin toplam yüksekliği 45 cm dir..
Fiyatı 29 TL + KDV Satın Almak İçin Tıklayınız.

Zarif Vazoda Pembe Lilyumlar (AT123)
Beyaz Lilyumlar, cipsofilyalar ile muhteşem uyum ile hazırlanmış, zarif bir vazoda çakıl taşı ve incilerle süslenmiştir. Çiçeğin toplam yüksekliği 45 cm dir.
Fiyatı 32 TL + KDV Satın Almak İçin Tıklayınız.

Cam Vazoda 20 Adet Kırmızı Gül (AT290) Zerafetin ve güzelliğin simgesi 20 adet gül, cipsofilyalar ile özenle hazırlanmıştır. Çiçeğin toplam yüksekliği 45 cm dir.

Fiyatı 32 TL + KDV Satın Almak İçin Tıklayınız.

Beyaz Lilyumlar ve Kırmızı Güller (AT355)
Kırmızı güllerin ve beyaz lilyumlar cipsofilyalar ile zarif bir uyum ile hazırlanmış, küp şeklindeki vazoda çakıltaşları ile süslenmiştir. Çiçeğin toplam yüksekliği 30 cm dir.

Fiyatı 37 TL + KDV Satın Almak İçin Tıklayınız.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön