Çiçek ve Özkan'ın kızından eylem

Ergenekon davasının karar duruşmasının ardından Tuncay Özkan'ın kızı Nazlıcan Özkan ve Dursun Çiçek'in kızı İrem Çiçek cezaevi önünde eylem yaptı.

Çiçek ve Özkan'ın kızından eylem

Ergenekon davasında bugün karar duruşması yapıldı. Duruşmanın ardından müebbet hapis cezasına çarptırılan Tuncay Özkan’ın kızı Nazlıcan Özkan ve Dursun Çiçek’in kızı İrem Çiçek Silivri Ceza İnfaz Kurumu önünde eylem yaptı.

Nazlıcan Özkan ve İrem Çiçek duruşma salonundan çıkar çıkmaz dev nane posteri açtı. ‘Direne direne kazanacağız.’ diye slogan atan ikili basın mensuplarına açıklama yaptı.

Kararın adaletsiz olduğunu savunan Nazlıcan Özkan, "Naneleri kopararak bitiremeyecekler." dedi.

İrem Çiçek ise haksızlıkları mücadele ederek yok edeceklerini söyleyerek sözlerine şöyle bitirdi: "Hayatım boyunca Nazlıcan ile beraber mücadele edeceğiz. Bu naneleri tek tek koparamayacaksınız. Bu naneleri susturamayacaksınız."

Tuncay Özkan'ın kızı Nazlıcan Özkan. Nazlıcan Özkan açtığı #unutursamkalbimkurusunhashtag'i ile yaşadıklarını ve duygularını an ve an paylaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
ALMA MAZLUMUN AHINI................ ASKERİYEDEN SIRF İNANÇLARI İÇİN ATILAN ÜNİVERSİTE MEZUNU ÇOLUK ÇOCUĞUNUN GEÇİMİ SAĞLAMAK İÇİN BENZİN İSTASYONUNDA ÇALIŞMAK ZORUNDA KALAN İNSANLARIN AHI TUTMUŞTUR BELKİ KİM BİLİR........
İnşallah Sizede birgün tutar ah !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yapsınlar yapsınlar, zaten Türkiye de herkes bir eylem yapıyor. Zamanında babalarının zulmüne dayanamayıp eylem yapan başörtülü kızlarımızı gözlerinin önüne getirip bunlar da eylem yapsınlar.
SIZ GIDIN GEZI EYLEMI YAPIN EN IYISI....
Diğer Haberler