KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Cildini yaza hazırlamak için ihtiyacın olanları keşfetme zamanı! Güneş gibi parlayacaksın…

  Yaz mevsimine sayılı günler kaldı kaldı. Biz de, cildinizi yaza hazırlarken kullanabileceğiniz bazı ürünleri sizler için derledik. Yepyeni bir ciltle yaza girmek için içeriğe buyurun!

  Cildini yaza hazırlamak için ihtiyacın olanları keşfetme zamanı! Güneş gibi parlayacaksın…

  Cildinizi yaza hazırlarken iyi bir bakım yapmak şart. İyi bakım da öyle sanıldığı kadar zor değil. Güzel bir temizleme, iyi bir nemlendirme, bazı serum ve peeling ürünleriyle bu bakımı tamamlamanız mümkün. Siz de cildinize hak ettiği bakımı sunmak ve yaza hazırlanmak istiyorsanız iyi bakımın püf noktaları içeriğimizde...

  1. Bibimcos Yüz Temizleyici Köpük


  Ekran Resmi 2024-04-24 19.28.44

  Yaz için cildinizi hazırlamanın yolu iyi bir temizleyici kullanmak. Köpük temizleyici cildi tahriş etmediği için tercih edilebilir. Cildi derinlemesine temizlerken nem dengesini de koruyan temizleyicinin içinde 8 çeşit hyaluronik asit var.

  Bu ürün için tıklayın.

  2. Chamos Jel Temizleyici


  Ekran Resmi 2024-04-24 19.11.02

  Cildi tahriş etmeyen jel temizleyici cildi derinlemesine temizliyor. Jel formu olan temizleyicinin içinde Centella Asiatica Özü var. Hassas ciltlilerin de kullanabileceği temizleyici tüm cilt tiplerine uygun. Hassaslaşan cildi yatıştırıp sakinleştiren temizleyici cildi kurutmuyor. Cilt ph dengesini koruyan temizleyici ile cildiniz yaza hazır!

  Bu ürünü satın almak için tıklayın.

  3. Chamos Cilt Yatıştırıcı ve Nemlendirici Serum


  Ekran Resmi 2024-05-03 12.15.20

  Chamos serum cildi yatıştıran ve nemlendiren bir ürün. Cildinizi yaza hazırlarken deneyebileceğiniz serumun içinde %82 oranında Centella Asiatica Özü bulunuyor. Cilt bariyerini güçlendiren ve cilt tonunu eşitleyen serumun yaşlanma karşıtı etkisi de var.

  Bu ürün için tıklayabilirsiniz

  4. Bibimcos Yoğun Nemlendirici Krem


  Ekran Resmi 2024-04-24 19.29.57

  Cildinize sürdüğünüzde ağırlık hissi bırakmayan krem yoğun şekilde nemlendiriyor. Kuru ciltlilerin özellikle kullanması gereken krem ile cilt nemleniyor. Nemi cilde hapseden yapısı sayesinde cildiniz tam istediğiniz gibi yaza hazır olacak!

  Bu ürünü denemek için tıklayın.

  5. MJCARE ON Pirinç Özlü Yüz Maskesi


  Ekran Resmi 2024-04-24 19.44.18

  Pirinç özlü maske 5 tane geliyor. Cildi aydınlatan ve nemlendiren maske cildinize çok iyi gelecek. Yaz için cildinizi güzelce beslemek istiyorsanız maske kullanmanız gerek. Bu maske çeşidini deneyerek cildinizin daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

  Bu ürün için tıklayın.

  6. Bibimcos AHA-BHA Tonik


  Ekran Resmi 2024-04-24 19.47.57

  Cildi temizlemenin yanında düzenli peeling de şart. Ciltteki ölü derileri, makyaj kalıntılarını ve kirleri temizlemek için peeling etkili bu toniği kullanabilirsiniz. Cilt yüzeyinde biriken kirleri temizlemenin yolu bu toniği kullanmak.

  Bu ürün için tıklayın.

  7. Mjcare Mild Peeling Pad 10'lu Kutu


  Ekran Resmi 2024-04-24 20.12.34

  Hassas ciltler için üretilen peeling padleri 10'lu şekilde geliyor. Ciltteki tüm kalıntıları tertemiz yapan ürünün aynı zamanda nemlendirme etkisi de var. 3 aşamalı bakım yapan ürün derinlemesine temizlik ve peeling yapıyor ve nemlendiriyor.

  Bu ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

  8. Bibimcos Göz Maskesi


  Ekran Resmi 2024-04-24 20.18.02

  Cildi yaza hazırlarken göz bakımını da ihmal etmemek gerek. Nemlendirici içeriği ile göz çevresini güzelce besleyen maskenin içinde 30 çift var. Tüm ciltlerin kullanımına uygun göz maskesi hızlıca emiliyor. Rahatça kullanabileceğiniz göz maskesi ile yaza gözlerinizi en güzel şekilde hazırlayacaksınız.

  Bu ürün için tıklayın.

  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler