HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Çizim yapma meraklılarının favorisi olacak en kullanışlı ve iyi çizim kalemleri

Hobi amaçlı veya profesyonel olarak çizim yapıyor, resim sanatıyla ilgileniyorsanız kusursuz sonuçlar elde edebilmek için bazı temel araç gereçlere ihtiyacınız olabilir. Bunların başındaysa çizim kalemleri gelir. Birbirinden farklı numaralarla sınıflandırılan ve çizim yaparken işinizi bir hayli kolaylaştıracak yüksek kaliteli en iyi çizim kalemi hangisi, diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! En kaliteli ve kullanışlı çizim kalemlerini birlikte incelemeye ne dersiniz?

Çizim yapma meraklılarının favorisi olacak en kullanışlı ve iyi çizim kalemleri

İçindekiler

  • 1. Hem çizim hem boyama için: Faber-Castell Pitt Çizim Kalemi
  • 2. Çocuklara ve yetişkinlere uygun: rOtring Isograph College Teknik Çizim Seti
  • 3. Gölgelendirmeler için ideal: Derwent Grafik Yumuşak Çizim Kalemleri
  • 4. Konforlu kullanım avantajı: Faber-Castell Pitt Artist Pen Kaligrafi Seti
  • 5. Birinci kalite malzeme: Staedtler 100 G12 Mars Lumograph Kurşun Kalem Seti
  • 6. Ayarlanabilir derece göstergesi: Pentel Smash Teknik Çizim ve Yazı İçin Mekanik Kurşun Kalem
  • 7. Suya dayanıklı: Artline Çizim Fineliner Kalemleri
  • 8. Farklı numara seçenekleriyle: FATİH FA15095KL0F Teknik Çizim Kalemi Profesyonel Set
  • 9. Becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak: Castle Art Supplies 60 Parça Çizim ve Eskiz Seti
  • 10. Canlı renk seçenekleri: HIFORNY Yetişkinler İçin Renkli Boyama ve Çizim Kalemi Seti

Resme karşı ayrı bir ilginiz veya yeteneğiniz varsa kendinizi daha da geliştirebilmek için çeşitli çalışmalar yapabilirsiniz. Bu çalışmalar sırasında kullanacağınız kalemler, işinizin kalitesini de etkiler. O yüzden de çizimlerinizi yaparken kullanabileceğiniz yüksek kaliteye sahip çizim kalemi önerisine ihtiyaç duyuyorsanız size bu konuda yardımcı olabiliriz. Gelin, birbirinden kullanışlı ve dayanıklı çizim kalemlerine şöyle bir göz atalım!

1. Hem çizim hem boyama için: Faber-Castell Pitt Çizim Kalemi


Çizim yapma meraklılarının favorisi olacak en kullanışlı ve iyi çizim kalemleri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Faber-Castell Pitt Çizim Kalemi sayesinde var olan resim yeteneğinizi daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Her seferinde kusursuz güzellikte çizimler yapabilmenize yardımcı olacak çizim kalemi seti, toplamda 24 farklı renk seçeneğiyle sizlere sunuluyor.

En iyi çizim kalemi markası listesinde de yer alan Faber Castell'in bu özel kalemleriyle birbirinden renkli ve güzel resimler çizebilirsiniz. Hint mürekkebiyle hazırlanan kalemlerin suya dayanıklı olması da tercih edilmelerinin en önemli sebeplerinden biri olarak gösterilir. Dağılmayan ve akmayan bu kalemlerle renkli hayal dünyanızı kâğıda dökebilirsiniz.

Ürünü İncele

2. Çocuklara ve yetişkinlere uygun: rOtring Isograph College Teknik Çizim Seti


Çizim yapma meraklılarının favorisi olacak en kullanışlı ve iyi çizim kalemleri

Okuldaki derslerinizde veya evde sık sık çizimler yapmanız gerekiyorsa rOtring Isograph College Teknik Çizim Seti'ni satın alarak işinizi daha kolay ve keyifli hâle getirebilirsiniz. 0.2, 0.3 ve 0.5 milimetre çizgi genişliklerinde toplamda üç izograf kalemi, 0.5 milimetre uçlu kalem, 12 yüksek polimer HB kurşun, B20 silgi, 23 mililitre şişe mürekkep ve pergelden oluşan bu çizim kalemi setiyle teknik çizimlerinizi de kolay şekilde yapabilirsiniz.

Özel kutuyla satışa sunulan takımın içerisinde uçlu çizim kaleminin de bulunması çizimlerinizi yaparken aynı zamanda çeşitli notlar alabilmenize de yardımcı olur. Siz de profesyonel bir çizim setine ihtiyaç duyuyorsanız bu set tam size göre olabilir!

Ürünü İncele

3. Gölgelendirmeler için ideal: Derwent Grafik Yumuşak Çizim Kalemleri


Çizim yapma meraklılarının favorisi olacak en kullanışlı ve iyi çizim kalemleri

Hobi amaçlı olarak başlayan resim serüveniniz artık profesyonel olma yolunda ilerliyorsa kendinize Derwent Grafik Yumuşak Çizim Kalemleri'nden sipariş edebilirsiniz. Çizimlerini rahat ve keyifli şekilde yapabilmek için çizim kalemi kurşun uçlu modeller arayanların ilk tercihlerinden olan bu set, yumuşak uçlarıyla öne çıkmayı başarır.

Set içerisinde ince bir 9H'den yumuşak ve dağınık 9B'ye kadar birbirinden farklı özelliklere sahip tam 12 kalem bulunur. Sunulan geniş çeşitlilik, birçok farklı türde çizimi kolayca yapabilmenize yardımcı olur. Yüksek kaliteli kurşun çizim kalemlerini özel kutusuyla düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Ürünü İncele

4. Konforlu kullanım avantajı: Faber-Castell Pitt Artist Pen Kaligrafi Seti


Çizim yapma meraklılarının favorisi olacak en kullanışlı ve iyi çizim kalemleri

Bir el sanatı olan kaligrafiyle ilgileniyorsanız mutlaka kaliteli ve kullanışlı kalemlere ihtiyaç duyarsınız. Bu tarz çizimler yapılabilmesi için özel olarak geliştirilen Faber-Castell Pitt Artist Pen Kaligrafi Seti de sizin vazgeçilmez kalemleriniz olmaya aday! Sekiz adet fırça uçlu kalemden oluşan set, birbirinden farklı çizim kalemi numaralarıyla ince ve ayrıntılı çizimleri de kolay şekilde yapabilmenize imkân tanır.

Kaligrafi çizimlerinizi rahat şekilde tutulabilen bu özel kalemlerle eğlenerek tamamlayabilirsiniz. Kaliteli pigmentleri sayesinde çizimlerinizin en iyi şekilde görünmesine yardımcı olur. Hem taslak çizip hem renklendirme yapabilmenize yardımcı olan kalemlere hayran kalacaksınız!

Ürünü İncele

5. Birinci kalite malzeme: Staedtler 100 G12 Mars Lumograph Kurşun Kalem Seti


Çizim yapma meraklılarının favorisi olacak en kullanışlı ve iyi çizim kalemleri

Özel metal bir kutuyla tasarlanan Staedtler 100 G12 Mars Lumograph Kurşun Kalem Seti, resme yeni başlayanlara ve profesyonellere büyük kolaylık sunuyor. Kalemler, ergonomik tasarımları sayesinde kolay şekilde kavranabilir ve rahat hareket ettirilebilir. Yüksek kaliteye sahip ürünler, farklı numaralarıyla kusursuz çizimlerin yapılabilmesini sağlar.

Geniş gri ton yelpazesiyle metalik ışıltılı sonuçlar için geliştirilen kırılmaya karşı dayanıklı kalemler, aynı zamanda kolay şekilde açılıp yeniden kullanılabilir. "Çizim kalemi nasıl açılır?" diye merak edenler, bu seti aldıktan sonra bıçak yardımıyla kalemlerin uçlarını açı vererek dikkatli ve özenli şekilde sivriltebilirler.

Ürünü İncele

6. Ayarlanabilir derece göstergesi: Pentel Smash Teknik Çizim ve Yazı İçin Mekanik Kurşun Kalem


Çizim yapma meraklılarının favorisi olacak en kullanışlı ve iyi çizim kalemleri

Kurşun kalemlerin aksine çizim yaparken uçlu kalemlerle daha rahat ettiğini düşünenlerdenseniz Pentel Smash Teknik Çizim ve Yazı İçin Mekanik Kurşun Kalem'den sipariş edebilirsiniz. Yüksek kalitesi ve kullanışlı yapısıyla en iyi teknik çizim kalemi listesinde yer alan ürün ayrıca kullanıcılarına büyük bir avantaj daha sağlıyor. 0.5 milimetre kalem ucuyla hazırlanan ürün üzerinde istediğiniz ayarlamayı yapabilirsiniz.

Özel min derece göstergesinden yardım alarak kalemin ucunda renk ve sertlik ayarlamasını hızlıca yapabilir ve çiziminizin kalitesini arttırabilirsiniz. Kalemin tutma yerinin kauçuk malzemeden yapılmış olmasıysa elinizden kaymasını önler ve size keyifli bir kullanım imkânı sunar.

Ürünü İncele

7. Suya dayanıklı: Artline Çizim Fineliner Kalemleri


Çizim yapma meraklılarının favorisi olacak en kullanışlı ve iyi çizim kalemleri

Hem eğitim hem işiniz gereği sürekli olarak çeşitli çizimler yapmanız gerekiyorsa Artline Çizim Fineliner Kalemleri'nden yardım alabilirsiniz. Farklı kalınlıkta uçlarla tasarlanmış altı kalemden oluşan bu set, sizin vazgeçilmez yardımcınız olarak çantalarınızdaki yerini almaya hazır! Yetişkinler için tasarlanan çizim kalemleri, illüstrasyon ve grafik tasarımı alanlarında yüksek kaliteli ve kusursuz sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

Solmaya ve suya karşı dayanıklı mürekkeple doldurulan kalemler, bu özellikleri sayesinde zorlu yüzeylerde bile kalıcı sonuçlar sunar. Metal yakayla güçlendirilen uçlarsa çizim sırasında hasar görmez ve uzun süreli kullanım avantajını sizlerle buluşturur.

Ürünü İncele

8. Farklı numara seçenekleriyle: FATİH FA15095KL0F Teknik Çizim Kalemi Profesyonel Set


Çizim yapma meraklılarının favorisi olacak en kullanışlı ve iyi çizim kalemleri

FATİH FA15095KL0F Teknik Çizim Kalemi Profesyonel Set hem çocuklar hem yetişkinler için tasarlanan ideal ürünler arasında yer alır. Kâğıt üzerinde kusursuz sonuçlar ortaya çıkmasını sağlayabilen bu kalemleri resme yeni başlayanlar da gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.

Farklı özelliklere sahip uçlarla hazırlanan 12 kalem, ince veya kalın hatları doğru şekilde çizebilmenize yardımcı olur. Sağlığa zararlı maddelerden yoksun şekilde üretilen çizim kalemleriyle kendinize harika bir eskiz defteri oluşturabilirsiniz. Kolay açılabilen kalemleri uzun yıllar kullanabilir ve çizim yeteneğinizi kısa süre içerisinde farklı seviyelere çıkartabilirsiniz.

Ürünü İncele

9. Becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak: Castle Art Supplies 60 Parça Çizim ve Eskiz Seti


Çizim yapma meraklılarının favorisi olacak en kullanışlı ve iyi çizim kalemleri

Castle Art Supplies 60 Parça Çizim ve Eskiz Seti, çizim yeteneğini geliştirmek isteyenler için ideal kullanım avantajı sunan harika bir seçenek! Her türlü resim çizebilmenize imkan tanıyan birbirinden farklı özelliklere sahip kalemler ve çeşitli aksesuarlarla hazırlanan seti yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz!

Toplam 60 parça üründen oluşan çizim setini kendiniz için alabileceğiniz gibi çocuklarınıza da hediye edebilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemelerle hazırlanan ürünlerin her birinin dayanıklı yapıya sahip olmasıysa setin uzun süre boyunca kullanılabilmesine imkân tanıyor. Bu harika set sayesinde hayal dünyanızı çizimlerinizle gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Ürünü İncele

10. Canlı renk seçenekleri: HIFORNY Yetişkinler İçin Renkli Boyama ve Çizim Kalemi Seti


Çizim yapma meraklılarının favorisi olacak en kullanışlı ve iyi çizim kalemleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

HIFORNY Yetişkinler İçin Renkli Boyama ve Çizim Kalemi Seti'yle renkli hayal dünyanızı kâğıda kolayca dökebilir ve çizim yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Kaliteli malzemelerle hazırlanan çizim kalemi setini resme ilgi duyan çocuklarınız için de alabilirsiniz.

Set içerisinde 120 yumuşak uçlu renkli kalem, bir renksiz kalem, bir beyaz jel kalem, bir metal kalemtıraş, bir kum silgisi, bir kalem genişletici ve bir de renk şeması bulunuyor. Zengin içeriğe sahip set; hem çizimlerinizi hazırlayıp hem onları renklendirebilmenize imkân tanıyor. Canlı renklere sahip kalemleri kullanarak çocuklarınızla birlikte keyifli çizim etkinlikleri düzenleyebilirsiniz.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler