Çocuklarına işkence eden çifte ömür boyu hapis cezası! Dehşeti yaşadılar

57 yaşındaki David Turpin ile 49 yaşındaki eşi Louise Anna Turpin'ın evinde yaşananlar tüm dünyayı dehşete düşürdü. 17 yaşındaki kızlarının telefonda, 27 yaşındaki oğullarınınsa mahkemede anlattığı her detay kan dondurdu.

ABD'de 12 çocuğuna yıllarca işkence eden ve aç bırakan anne babaya ömür boyu hapis cezası verildi.Hala kardeşlerinin dövüldüğü ve zincire vurulduğuna dair kabuslar gördüğünü söyleyen çiftin 27 yaşındaki oğulları, anne-babasını affettiğini dile getirirken, 30 yaşındaki kızları 'ebeveynlerinin hayatını çaldığını, ortaya çıkan korkunç gerçekler sayesinde hayatını geri alabildiğini' söyledi. İşkence gören çocuklar arasındaki en yürek yakan sözlerse 17 yaşındaki genç bir kızın ağzından dökülenler oldu. İşte geçtiğimiz gün çıkarıldıkları mahkemece ömür boyu hapse mahkum edilen anne-babanın çocuklarına yaşattığı kan donduran hayatın detayları:

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
bizde olsaydı savcılıktaki sorgularının ardından serbest bırakılırlardı
beğenmiyorsan abdye git.
@ahmetkartal45 biz derken türk olmadığın kesin
@ahmetkartal45 Adam doğru söylüyor kardeşim beğenmiyorsak ne diye abd ye gidelim düzeltsinler ülkeyi sanki tecavüzcüsüne bakar devlet kadına şiddet uygulayana bakar biz abdye gidelimde sizin gibi sapıklar mı kalsın ülkemde
adam ne kadar sevimli
hayatlarının geri kalanını da zehir zemberek pislik gibi kodeste acı çekerek yaşarlar temennisiyle ...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler