HABER

Çocukluğundan beri 28 kez cilt kanseriyle savaştı! ''Normal insan gibi yaşamak çok isterdim''

Çocukluğundan beri 28 kez cilt kanseriyle savaşan genç kadın, milyonda bir görülen durumundan dolayı 'vampir' gibi yaşamak zorunda. Andrea Ivonne Monroy, ''Milyonda bir görülen hastalığım normal insan gibi yaşamama engel oluyor. Gündüz dışarı çıkmak, dolaşabilmek çok isterdim'' diyor.

Çocukluğundan beri 28 kez cilt kanseriyle savaştı! ''Normal insan gibi yaşamak çok isterdim''

Çocukluğundan beri 28 kez cilt kanseriyle savaşan genç kadın, milyonda bir durumundan dolayı vampir gibi yaşıyor. Andrea Ivonne Monroy, xeroderma pigmentosum (güneşe çıkamama hastalığı) rahatsızlığı nedeniyle hayatı boyunca gün ışığında dilediği gibi dolaşamayacak.

28 KEZ KANSERE YAKALANDI

Gündüz dışarı çıkması gerekiyorsa korumalı giysiler giymek zorunda kalan genç kadın bunun da çok kısa sürdüğünü söylüyor. Sadece gecenin karanlığında gönül rahatlığıyla dışarı çıkabilen Andrea, yaşamı boyunca ne kadar önlem alırsa alsın kansere yakalanmaktan kurtulamadı. Genç kadın tam 28 kez kanserle savaştı.

''VAMPİR GİBİ DOLAŞIYORUM''

ABD'de yaşayan Andrea, cildinin güneş ışığına karşı oldukça hassas olduğunu ve cilt kanseri geliştirmeye yatkın olduğunu ifade ediyor. 28 kez kanserle mücadele eden genç kadın, ''Geceleri vampir gibi dolaşıyorum. Gün ışığına çıkmak beni öldürebilir. Normal biri gibi yaşamak çok isterdim'' diyor.

CATERS_WOMAN_FORCED_TO_LIVE_LIKE_VAMPIRE_002_3430247

CATERS_WOMAN_FORCED_TO_LIVE_LIKE_VAMPIRE_003_3430248

CATERS_WOMAN_FORCED_TO_LIVE_LIKE_VAMPIRE_004_3430249

CATERS_WOMAN_FORCED_TO_LIVE_LIKE_VAMPIRE_005_3430250

Screenshot_25

Screenshot_27

Geri Dön