HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete sert sözler: Hani ekonomi kötü diyordunuz?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Aydın mitinginde halka hitap etti. Büyüme rakamlarını değerlendiren Erdoğan, "Türkiye ekonomisi geçen yıl depreme ve diğer olumsuzluklara rağmen yüzde 4,5 büyüyerek çok önemli bir başarıya imza attı. Hani ekonomi kötüydü? Muhalefet 'öldük, bittik, yandık' diyordunuz. Ne oldu?" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Manisa, Afyonkarahisar, Denizli ve Kütahya'yı ziyaret eden Erdoğan bugün Aydın'da halka hitap etti. Büyüme rakamlarını değerlendiren Erdoğan, muhalefete 'Hani ekonomi kötü diyordunuz?' sözleriyle tepki gösterdi.

AA-20240229-33843855-33843850-CUMHURBASKANI_VE_AK_PARTI_GENEL_BASKANI_ERDOGAN_AYDINDA

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde;

  • Şu anda miting alanında 52 bin kişi var. Aydın bize Adnan Menderes'in emanetidir. Yerel seçimde Aydın'da müjdeli haberler bekliyoruz.

  • 28 Şubat postmodern darbesi, öncesi ve sonrasıyla ülkemiz demokrasi tarihinin utanç verici sayfalarından biridir. Menderes'i darağacına gönderen zihniyetle 28 Şubat zihniyeti aynıdır.

AA-20240229-33843855-33843851-CUMHURBASKANI_VE_AK_PARTI_GENEL_BASKANI_ERDOGAN_AYDINDA

"DARBECİLERLE BOĞUŞTUK"

  • Sürekli darbecilerle boğuştuk. Cumhuriyet mitingleri adı altında cumhuriyete, milli iradeye kasteden odaklarla karşılaştık. Uyduruk gazete kupürleriyle partimizi kapatmaya kalktılar.

  • Ülkemizi yeniden darbe iklimine sokma hevesiyle yanıp tutuşanlar olduğunu biliyoruz. Ama artık işleri daha zor. Çünkü Türkiye eski Türkiye değil.

AA-20240229-33843855-33843853-CUMHURBASKANI_VE_AK_PARTI_GENEL_BASKANI_ERDOGAN_AYDINDA

FRANSA'YA TEPKİ

  • Fransızların meşhur çimento firması teröristlere mağara yaptı. Fransa terörün baş destekçisi oldu. Biz de firmanın Suriye'nin kuzeyindeki mağaralarını gömdük. Biz içerideki maşalarla mücadele ederken asıl büyük kavgayı emperyalistlere karşı verdik.

  • Sıkıntılarımızı, ülkemizi demokrasi hazımsızlarının, kalkınma düşmanlarının eline teslim ederek değil daha çok mücadele vererek, alın teri dökerek çözeceğiz.

AA-20240229-33843855-33843854-CUMHURBASKANI_VE_AK_PARTI_GENEL_BASKANI_ERDOGAN_AYDINDA

BÜYÜME RAKAMLARI

  • Bugün açıklanan büyüme rakamları oldukça iyi geldi. Türkiye ekonomisi geçen yıl depreme ve diğer olumsuzluklara rağmen yüzde 4,5 büyüyerek çok önemli bir başarıya imza attı. Hani ekonomi kötüydü? Muhalefet 'öldük, bittik, yandık' diyordunuz. Ne oldu? Milli hasılamız ilk defa 1 trilyon doların üzerine çıktı.


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler