Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun'dan yeni askerlik sistemi açıklaması

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı Twitter hesabından yeni askerlik sistemiyle ilgili bir mesaj yayınladı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun'dan yeni askerlik sistemi açıklaması

Altun mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Askerlik sürelerinde eşitlik sağlanacak, eğitimli insan kaynağı etkin ve verimli kullanacak. Zorunlu askerlikte başarılı olanlar TSK'da istihdam edilebilecek. Bedelli askerlik kalıcı hale gelecek. En önemlisi TSK profesyonelleşecek..."


Okuyucu Yorumları 54 yorum
Tsk yı yerle bir ettinizz.. İnsanlarda bi gr vatan sevgisi bırakmadınızz, yazıklar olsun..
kendi adinakonus vatan sevgisi beakmadiniz ne
Artık hiç bir şeye el atmasanız. Eğitim arap saçı, ekonomi okey dönüyor, hukuk talan, seçim ortada, tarım yurtdışından, kolluk kuvvetlerine dokunmasanız.
hadi len . ne alakası var şimdi bunun . eğitimli kaliteli adamlarımız olacak orduda. ne var bunda
vatan sevgisi birilerinin baskisiyla kazanilmaz yada kaybedilmez vatan sevgisini kazanmakta kaybetmekte kendi elindedir nokta
@infantryy Bu yeni tasarının hazırlanmasındaki Açıklamlar da Er bile general olabilecek diyorlardı çok kaliteli olaçağız o kesin. Zaten belli oluyordu sizin anladığınız eğitim kalitesi ile TRT’nin düzenlediği bilim yarışmasında “Organik Hoşaf” isimli proje "Alzheimer Hastaları İçin Çip" projesini geride bırakıp finale yükselmişti. Demi LENNN
@145319231938 ADALETE İnancı kalmayan İnsanların VATAN SEVGİSİ de Azalır..!
Ha göreyim sizi. Ülkenin en güvenilir kurumlarından biri olan TSK.yı da batırıp gözden düşürün. Belki madalya verirler size.
Kadir inanırdı o da inanmıyor artık Peki buna kim inanır
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler