HABER

Demirören: ''İstikrar için adayım''

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, ocak ayında yapılacak olağanüstü genel kurulda başkanlığa adaylığını koyacak kişilerin plan ve projeleri ile ortaya çıkmaları gerektiğini berirterek, "Yoksa takımın durumuna göre aday olmak, matem evinde düğün yapmaya benziyor. Bu takım hepimizin" dedi.

Lig TV'de bu gece canlı yayınlanan programa katılan Demirören, ocak ayında yapılacak olağan kongre öncesi, istikrar için yeniden başkanlığa aday olacağını tekrarladı.

Demirören, "İstikrar için adayım. Beşiktaş için tek yumruk, birlik beraberlik halinde olmak zamanıdır" diye konuştu.

Şu anda istifalardan dolayı mevcut yönetim kurulunda zaten 7 tane eksik yönetici olduğunun altını çizen Demirören, yeni dönem için güçlü bir yönetim kurulu oluşturması gerektiğinin farkında olduğunu vurguladı.

Başkan Demirören, "Adaylar proje ve hedeflerle ortaya çıkmak zorunda. Yoksa takımın durumuna göre aday olmak, matem evinde düğün yapmaya benziyor. Bu takım hepimizin" dedi.

Sezon başında yeniden yapılanmaya giderek, takımı gençleştirdiklerinin altını çizen Yıldırım Demirören, bu takıma çok güvendiğini, camianın da inanması ve desteklemesi gerektiğini bildirdi.

Demirören, "Bu takıma sahip çıkılması gerekiyor. Bu takım bu sene başarıyı kovalayacak, ama önümüzdeki yıllarda başarıyı yakalayacaktır" diye konuştu.Tigana'nın yıllık maaşının 2 milyon avro olduğunu açıklayan Başkan Demirören, "Başarı ve istikrar için her şartta Tigana ile yola devam edeceğiz. Geçmişteki hatalardan ders çıkarttık. Tazminat diye bir şey de yok. Türkiye'deki her yabancı için geçerli olan neyse, Tigana için de o."dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön