HABER

Dikkat çeken görüntü! Erdoğan balkon konuşmasına iki saatle çıkmış

24 Haziran gecesi balkon konuşmasında vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili dikkat çeken bir detay gündeme geldi. Görüntülerde Erdoğan'ın iki koluna birden saat takması dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran gecesi yaptığı balkon konuşmasında iki koluna birden saat takması dikkat çekti.

Hem sağ hem de sol kolunda saat olan Erdoğan, balkona çıkıp halkı selamlarken saatleri kameralara yansıdı.

BİRİNİ ÇIKARDI

İki kolunda da saat olduğunu fark eden Erdoğan, sağ kolundaki saati çıkarıp görevlilere verdikten sonra konuşmasına başladı.

Erdoğan’ın çift saati birçok yoruma neden olurken, kimileri saatlerden birinin son dönemde moda olan nabız, şeker, tansiyon gibi vücut değerlerini ölçen saatlerden olabileceğini söyledi. Kimileri de Erdoğan’ın bir saati uğur getirsin diye takmış olabileceğini, manevi değeri olabileceği yorumunda bulundu. Bazıları ise Erdoğan’a o gün hediye edilmiş bir saatin kolunda kalmış olabileceği tezini ortaya attı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 49 yorum
Bunama belirtisi olabilir...
aynen sen bir doktora git tedavini ol
ZAFER ÇAĞLAYANIN YÜRÜTTÜĞÜ SAAT OLMASIN.BU AKP SAATTEN ÇEKTİĞİNİ HİÇBİR ŞEYDEN ÇEKMEDİ.
HABERE BAK ÇAY DEMLE .
@bizedogrugerekli_2017 katılıyorum size millet aç,aç,aç mynet iyiki böyle bir haber yaptın bizde çok merak ediyorduk ,mynet gibi kuruluşların oldugu bu ülkede böyle bir yönetim bize çok bile diye yazdım .fakat mynet yayınlamıyor.
@eres19 Allah askina kim ac. Sen ac isen konus ama sen herkesi kendin gb doyumsuz mu zannediyorsun. Yazik goster kim acmis. Kaymakamliklar erzak yardimi evitim yardimi yakacak yardimi yapatken kim ac. Sanirim sizin aclik siniriniz iphone yoksa acsin anlamina geliyorm
Geri Dön