HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Doğal çamaşır deterjanı arayanlar için çevre ve sağlık dostu seçenekler

Sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam için adım atmak her alanda önemli. Siz de sağlığınızı ve çevreyi korumak için doğal çözümler arayışındaysanız, güvenli ve etkili doğal çamaşır deterjanı ürünlerinden oluşan bir liste oluşturduk. Hayatınızı temiz tutarken doğayı da korumanızı sağlayacak içeriğimize gelin, birlikte göz atalım!

Doğal çamaşır deterjanı arayanlar için çevre ve sağlık dostu seçenekler

İçindekiler

  • 1. Etkili temizlik için güvenilir seçenek: Boron Matik Beyazlar İçin Toz Deterjan
  • 2. İster çamaşırlara ister bulaşıklara: Siveno Baby Doğal Çamaşır Sabunu
  • 3. Doğal içerik yüksek performans: Life Doğal Toz Çamaşır Deterjanı
  • 4. Cildinize özenle bakan: Dalin Sıvı Çamaşır Deterjanı
  • 5. Uzun süreli kullanım: Hacı Şakir Granül Matik Sabun
  • 6. Bebeğiniz ve sizin hassas cildini korumak için: Uni Baby Aktif Sıvı Çamaşır Deterjanı
  • 7. Çamaşırları yıpratmadan temizleyen: Dalan Zeytinyağlı Doğal Granül Matik Sabun
  • 8. Cildinizin hassasiyetine saygı gösteren: Just Green Organic Bebek Çamaşır Deterjanı
  • 9. Sağlığınıza önem veren: Duru Lavantalı Granül Matik Sabun
  • 10. Hassas ciltler ve bebekler için: Green Clean Baby Organik Lavanta Yağlı Bitkisel Çamaşır Deterjanı

Sağlığımızı ve gezegenimizi korumak için adımlar atmamız gerekiyor. Bu nedenle çevre dostu seçimler, yaşamımızın her alanında giderek daha fazla önem kazanıyor. Sağlığına ve çevreye değer veren herkes için doğal içeriklerle temizlik yapmanın tadını çıkarabileceği seçkimizle dünyamıza kocaman bir iyilik yapabilirsiniz!

1. Etkili temizlik için güvenilir seçenek: Boron Matik Beyazlar İçin Toz Deterjan


2

Doğal ve sağlıklı temizliği garanti eden Boron Matik Beyazlar İçin Toz Deterjan, güçlendirilmiş formülüyle temizlik deneyimini yeniden tanımlıyor. Toz formundaki ürünü makinenize bir ölçek eklemeniz ve 40 dereceye ayarlamanız yeterli. Doğal bor madeninden üretilen doğal çamaşır makinesi deterjanı, beyazlarınızı parlatırken aynı zamanda kumaşlarını da koruyor. Doğal ve sağlıklı temizlik sunan deterjan, 4 kilogramlık paketiyle hem cebinize hem sağlığınıza dost bir ürün.

Ürünü İncele

2. İster çamaşırlara ister bulaşıklara: Siveno Baby Doğal Çamaşır Sabunu


3

Sirke ve karbonatın temizleme gücünden faydalanan bir formülle tasarlanan Siveno Baby Doğal Çamaşır Sabunu, zor lekelerin çıkmasına yardımcı oluyor. Hindistan Cevizi yağından elde edilen sabun bazı, portakal ile lavanta özlerinin kombinasyonuyla temizlik performansını artırarak hijyen sağlıyor. Ürün, gliserin içeriğiyle çamaşırlara yumuşaklık sağlarken EDTA gibi kimyasal kireç önleyiciler yerine sodyum karbonatı tercih ettiğinden güvenle kullanılabilir. Sabun, aynı zamanda emzik ve biberon gibi bebek gereçlerinin temizliğinde de kullanılabiliyor.

Ürünü İncele

3. Doğal içerik yüksek performans: Life Doğal Toz Çamaşır Deterjanı


4

Dermatolojik olarak test edilen Life Doğal Toz Çamaşır Deterjanı, üstün leke çıkarma gücüne sahip olup doğal aktif maddeler içeriyor ve kıyafetlerinizin renkleri koruyor. Doğal ve ekolojik yapısıyla dikkat çeken Life deterjan, hassas ciltler için uygundur ve doğada çözünür. Vegan ve Ecomark sertifikalı olmasıyla çevreyi kirletmeyen doğal çamaşır makinesi deterjanı, çevre dostu bir seçenek sunuyor. 1,5 kg'lık ambalajıyla da uzun süreli kullanım sağlayan deterjan, giysileriniz için güvenilir ve etkili bir temizlik sağlıyor.

Ürünü İncele

4. Cildinize özenle bakan: Dalin Sıvı Çamaşır Deterjanı


5

Hipoalerjenik özelliğiyle dikkat çeken Dalin Sıvı Çamaşır Deterjanı, özel olarak bebeklerin hassas cildine uygun bir formülle geliştiriliyor. Sıvı yapısıyla çamaşırlardan kolayca durulanırken ciltte tahrişe neden olabilecek deterjan kalıntılarını bırakmayan ürün, çeşitli lekelerle etkili bir şekilde mücadele ediyor. Klinik testlerle yumuşaklığı kanıtlanan doğal sıvı çamaşır makinesi deterjanı, %0 boya içeriyor ve elde yıkama yapılabiliyor.

Ürünü İncele

5. Uzun süreli kullanım: Hacı Şakir Granül Matik Sabun


6

Hacı Şakir Granül Matik Sabun, bebeğinizin ve ailenizin çamaşırlarını özenle temizlerken güvenli bir temizlik sağlıyor. Ürün, paraben, parfüm, SLES ve Fitalat içermeyen formülüyle her türlü kumaşta güvenle kullanılabilir. Dermatolojik olarak test edilen ürün hipoalerjrnik oluşuyla da bebeğinizin hassas cildini tahriş etmiyor. Hem bebeğinizin hem de ailenizin giysileri için güvenle tercih edebileceğiniz Granül matik sabun, 1 kiloluk formuyla 25 yıkama boyunca etkili temizlik sunuyor.

Ürünü İncele

6. Bebeğiniz ve sizin hassas cildini korumak için: Uni Baby Aktif Sıvı Çamaşır Deterjanı


7

Uni Baby Aktif Sıvı Çamaşır Deterjanı, 12+ ay bebekler için özel olarak formüle edilmiş bir ürün. Bebeklerin hareketlenmeye başladığı dönemde, kıyafetlerinin lekelenmesi kaçınılmaz olduğundan Uni Baby deterjan, zorlu lekeleri etkili bir şekilde çıkarıyor. Özel formülü sayesinde yağ, çimen, meyve gibi lekelerle başa çıkan ürün hem sizin hem de bebeğinizin kıyafetlerini tazelik ve temizlikle buluşturuyor. Ayrıca hipoalerjenik olması ve dermatolojik olarak test edilmiş olması, bebeğinizin hassas cildini koruyor. Sıvı deterjan içeriğinde etil alkol, paraben, ağartıcı aktif klor, boya, SLS ve SLES gibi zararlı maddeleri içermemesiyle de güvenilir bir seçenek sunuyor.

Ürünü İncele

7. Çamaşırları yıpratmadan temizleyen: Dalan Zeytinyağlı Doğal Granül Matik Sabun


8

Bebeğinizin ve sizin hassas cildinizle uyumlu olarak üretilen Dalan Zeytinyağlı Doğal Granül Matik Sabun, %100 bitkisel yağlardan elde ediliyor. İçeriğindeki doğal ve hoş kokulu ekstra temizleme taneciklerinin yer aldığı sabun, doğal zeytinyağı granülleri ile çamaşırlarınızı etkili bir şekilde temizlerken 1 kiloluk paketiyle de uzun süreli kullanım sağlıyor.

Ürünü İncele

8. Cildinizin hassasiyetine saygı gösteren: Just Green Organic Bebek Çamaşır Deterjanı


9

Just Green Organic Bebek Çamaşır Deterjanı, bebeklerinizin ve çocuklarınızın hassas ciltleri için özenle formüle edilen ve zararlı kimyasallar içermeyen bir temizlik ürünü. Elde yıkama ve makine kullanımına uygun olan deterjan, beyaz ve renkli çamaşırların derinlemesine temizliğini sağlarken çevreye ve sağlığa duyarlı bir yaklaşım sunuyor. Ürünün içeriğinde fosfat, SLES, klor, paraben, gluten ve sentetik parfüm gibi zararlı maddeler bulunmuyor. Ecocert ve Vegan sertifikalarına sahip olan Just Green Organic deterjan, dermatolojik olarak test edilmiş olup hipoalerjeniktir. Doğal yağlarla kokulandırılan deterjan, sentetik esans içermiyor.

Ürünü İncele

9. Sağlığınıza önem veren: Duru Lavantalı Granül Matik Sabun


10

Çamaşırlarınıza tertemiz ve mis kokulu bir dokunuş sağlayan Duru Lavantalı Granül Matik Sabun; paraben, SLES, silikon ve boya gibi zararlı katkı maddelerini içermeyen formülüyle hem çamaşırlarınızı hem de cildinizi koruyor. Düşük sıcaklıklarda bile kolayca çözünen ve kalıntı bırakmayan granül sabun, 1 kg'lik paketiyle tam 25 yıkama sunuyor. %100 bitkisel içeriğiyle doğal bir temizlik sağlayan Duru sabun, güçlü formülüyle kirleri etkili bir şekilde arındırırken cilt dostu gliserin içeriğiyle de kıyafetlerinizin yumuşak olmasını sağlıyor.

Ürünü İncele

10. Hassas ciltler ve bebekler için: Green Clean Baby Organik Lavanta Yağlı Bitkisel Çamaşır Deterjanı


11

Hassas ciltlere ve bebeklerin çamaşırlarına özel olarak formüle edilen Green Clean Baby Bitkisel Çamaşır Deterjanı, doğal ve bitkisel içerikleriyle kir ve lekeleri nazikçe temizlerken çamaşırlarda herhangi bir solma veya deformasyon oluşturmuyor. Düşük ısıda dahi etkili performans sergileyen deterjan; GDO, Paraben, Klor, SLES, SLS, Sentetik Parfüm, Fosfat ve Petrokimyasal türevler gibi zararlı kimyasallar içermiyor. Ayrıca, doğaya duyarlı sürdürülebilir üretim sistemleri ile imal edilmiş olup Avrupa Birliği Ecogarantie sertifikalı. Dermatolojik olarak test edilen ve onaylanan ürün; boya, petrol ve hayvansal kaynaklı ham maddeler içermezken cilt dostu formülüyle de çevre ve sağlık açısından güvenli.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler