KADIN

Doya Doya Moda'da kim elendi? İşte 5 Mart puan tablosu

Hafta içi her gün kıyasıya rekabetin yaşandığı Doya Doya Moda yarışmasında final heyecanı yaşanıyor. 5 Mart Cuma günü puan tablosu netleşecek ve yarışmaya bir kişi veda edecek. Bununla birlikte Doya Doya Moda’da haftanın birincisi de belli olacak.

Doya Doya Moda'da kim elendi? İşte 5 Mart puan tablosu

En yüksek puanı alan yarışmacı, Doya Doya Moda’da kolyenin sahibi olacak. Gündüz kuşağında yer alan ve birbirinden farklı konseptlerle jüri karşısına çıkan yarışmacılar, en yüksek puanı almak için birbirleriyle yarışıyor.

DOYA DOYA MODA'DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda’da bu hafta haftanın birincisi Birben olurken, 93 puan toplayan yarışmacı, tasarım kolyesinin sahibi.

Hafta içerisinin son gününde programda veda yaşandı. Fenomen yarışmada mücadele veren isimler ödülün sahibi olmak için yarıştılar. Aynı zamanda en düşük puanı alan isimlerse programda kalabilmek için mücadele ettiler.

Doya Doya Moda'da elenen isim Rüya oldu. Ceren ise haftanın en yüksek puanını alarak kolyenin sahibi oldu.

DOYA DOYA MODA ERKEKLER NEDEN YOK, NEDEN AYRILDI?

Doya Doya Moda yoluna kadın yarışmacılarla devam ediyor. 22 Şubat tarihli bölüm itibariyle 7 kadın yarışmacı ekranda performanslarını sergilemeye devam edecek. Yarışmadaki önemli değişikliği kısa süre önce Seray Sever açıklamıştı.

Son kez erkek yarışmacıları sahneye alan Seray Sever, yeni kararı şu sözlerle duyurdu “Programda erkek modasına dair çok şey konuştuk ve izleyicilerimiz sizden çok şey öğrendiler. Harika bir renktiniz programımızda. Pazartesi itibariyle 7 kız yarışmamızla programa devam ediyoruz.”


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler