Dünyanın ilk 8 inç Windows 8 tableti

Öğrencilere okulda ve evde yardımcı olacak Iconia W3, Windows 8′li ilk 8 inç’lik tablet olma özelliğini taşıyor. Kullanımı da oldukça kolay.

Dünyanın ilk 8 inç Windows 8 tableti

Microsoft Office Home ve Student 2013 ön yüklü olan Acer Iconia W3 için masaüstü bilgisayarı tek ele sığdıran ilk ve tek tablet denilebilir. Çocuklarınızın okulda ve evde rahatça kullanabilmesi için eğlence ve tüm bilgisayar kabiliyetlerini bir araya getiren, sektörün ilk tam özellikli Windows 8 işletim sistemini kullanan 8.1 inç tableti Acer Iconia W3 çocuklarınızın okuldaki en büyük yardımcısı olacak.
Okuma ve internette gezinme için tek elle kullanılabilecek kompakt bir tasarıma sahip olan Iconia W3, verimlilik ve eğlence için de büyük bir ekran barındırıyor. Acer Iconia W3, okulda Word, Excel, PowerPoint ve OneNote gibi programlar kullanan öğrenciler için en uygun tablet. Çeşitli güvenlik ve aile kontrolleri, cihazı birden çok kişi kullansa da içeriklerini güvenli ve emniyette tutuyor. Acer Iconia W3 sınıflarda, seyahatlerde veya sadece gün boyunca iletişimde kalmak için tüm gün verimliliği arttıran 8 saate kadar pil ömrü de sağlıyor.

Lightning Konnektörlü Kablosuz Ses Sistemi B&W Z2

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler