E-5 Karayolu'nda trafik magandası dehşeti! Bu görüntüye tepki yağıyor

İstanbul E-5 Karayolu Bayrampaşa mevkiinde bir trafik magandası gündeme bomba gibi düştü. Yoğun trafik içinde hastaneye hasta yetiştirmeye çalışan bir ambulansla yarışan sürücü, trafikte defalarca makas atarken, o anları bir de cep telefonuyla saniye saniye kaydedip sosyal medya hesabında paylaştı. Görüntüyü izleyen vatandaşlar, trafik magandasına büyük tepki gösterirken, polisin bir an önce insanların hayatını hiçe sayan bu sürücüyü yakalaması çağrısında bulundu.

E-5 Karayolu Bayrampaşa-Maltepe mevkiinde trafikte makas atan trafik magandası, “bu kadarına pes” dedirtti. Yoğun trafikte önünde seyreden ve hastaneye hasta yetiştirmeye çalışan ambulansla yarışan sürücü, araçların arasında defalarca makas attı.

Hem sürücülerin hem de kendi canını defalarca tehlikeye atan sürücü, o anları bir de cep telefonuyla kaydederek sosyal medyada yayınladı. Cep telefonuna yansıyan görüntülerde, sürücü yoğun trafikte seyreden araçların arasında süratli bir şekilde ilerliyor. Önünde seyreden ambulansla yarışmaya başlayan sürücü defalarca makas atıyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bulsalar ne olacak ki, trafik polisinin gözünün önünde cereyan eden buna benzer bir çok olay var ama maalesef kıllarını bile kımıldatmıyorlar. Görevlerini yapmıyorlar ki?
Benzin altı buçuk tl ediyaeaah dolar beş tlye gideyeah işsizlik aldı başını gideyaehh sonra çomarlar her şey gözel deyeaahhh ..!
Trafik polisi bir ihbar üzerine ilgili araca işlem yapmak üzere aracın başında bekliyor. Beklediği aracın 10 metre ilerisinde başka bir araç kaldırım girişini kapatmış, kaldırıma çıkmanın mümkünü yok. Memur bey "şu araca da cezai işlem uygulayın, bakın kaldırımı kapatmış" diyorum, verdiği cevap çok ilginç; "ben, bana bildirilen araca işlem yaparım, o araç bana bildirilmemiş, hem sonra vatandaş aracını nereye park etsin" cevabını alıyorum. Yukarıda da yazdığım gibi, görevini yapmayan memura çok güzel bir örnek.
Diğer Haberler