HABER

Eksi 22 derecede yarı çıplak intihar şov

Kars'ta eksi 22 derece dondurucu soğukta bir şahıs, yarı çıplak halde bir binanın çatı katına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Edinilen bilgiye göre, dün gece Ortakapı Mahallesi Bahri Dağdaş Caddesi üzerinde 4 katlı binanın çatı katına çıkan M.Ö. (28), intihar etmek istediğini söyledi. Bir süre sonra eksi 22 derecede üzerindeki elbiseleri çıkaran M.Ö., yarı çıplak vaziyette bağırmaya başladı. Çatının karlı ve dik olması nedeniyle zor anlar yaşayan polisler olası bir tehlikeye karşı dikkatli davranırken, M.Ö. yanına kimseyi yaklaştırmadı.

Polis ve itfaiye ekipleri dondurucu soğukta zor anlar yaşarken, M.Ö. ise tutunduğu borununkırılma tehlikesine aldırmadan çatıdaki tahtaları ve üzerinden çıkardığı elbiseleri yakarak ısınmaya çalıştı. M.Ö. daha sonra cüzdanını aşağı atarken, polisler kimlik bilgilerine ulaştıkları şahsın ailesine ulaşmaya çalıştı. Bu sırada aşırı soğuktan fenalık geçiren M.Ö. bayılarak çatının üzerine yığıldı. M.Ö. sedyeyle çatıdan indirilerek ambulansla hastaneye götürülürken, polis intihar girişiminin nedenini araştırıyor.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön