Emine Erdoğan Twitter'da ilk paylaşımını yaptı! Dikkat çeken detay

Dün resmi Twitter hesabı açan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, ilk paylaşımını yaptı. Erdoğan'ın paylaşımının sonunda yer alan ifade dikkat çekti.

Emine Erdoğan Twitter'da ilk paylaşımını yaptı! Dikkat çeken detay

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, dün açılan resmi Twitter hesabından ilk tweetlerini attı.

'İNŞALLAH DAHA DA GÜÇLENECEK'

İlk paylaşımında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün sona eren resmi Sırbistan ziyaretinden ve Sırbistan'da Türkiye'nin destekleriyle açılışı yapılan projelerden fotoğraflara yer veren Erdoğan,"Sırbistan ziyaretimiz, Balkanlardaki kardeşlerimizle bir kez daha kucaklaşmamıza, hasret gidermemize vesile oldu. Türkiye'nin de destek olduğu projeler, Balkanlar ile aramızdaki gönül bağını inşallah daha da güçlendirecek" ifadelerini kullandı.

DİKKAT ÇEKEN İFADE

Emine Erdoğan'ın ilk tweetinin sonunda yer alan EE ifadesinin, bu tweeti bizzat kendisinin attığını belirten bir imza olduğu öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Sırbistan'da kardeşimiz kalmadı ki hepsi katledildi kurtulabilirler de Türkiye'ye sığındı biri şunlara söylesin Sırp kasapları soydaşlarımıza neler yaptı... ama nerde o akıl nerde o tarihi bilinç ve sorumluluk. ham hamasetle siyaset yapılmaz. ALLAH büyük.
Eeee bize ne.
Haydi gözünüzaydın takipçiler!:)
@tayfunaka artık sıraya girerler bende varım diye.
kasımpaşalı emine..nereden,nereye...sağ parti seçmeni çok sever birilerini zengin etmeyi,kendileri 16 sene önce neyseler hepsi ayni..
suriye ilede böyle başlamıştı
Diğer Haberler