Erdoğan Danimarka Başbakanı ile görüştü

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Danimarka Başbakanı Helle Thorning Schmidt ile telefonda görüştü.

Erdoğan Danimarka Başbakanı ile görüştü

Başbakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Erdoğan'ın Güneysu'dan Trabzon Havalimanı'na helikopterle intikali sonrasında gerçekleşen telefon görüşmesinde, iki lider Suriye ve Mısır'daki son gelişmeler hakkında fikir teatisinde bulundu.

Başbakan Erdoğan, Suriye ve Mısır konularında bir süredir yürütmekte olduğu telefon diplomasisi çerçevesinde gerçekleştirdiği görüşmede, Esed yönetiminin kimyasal silah kullanmasının ardından uluslararası toplumun somut adımlar atmasının kaçınılmazlaştığına dikkati çekti.

Görüşmede, Mısır'da tüm tarafların katılımıyla demokratik sürece geçilmesi gerektiği hususu da Başbakan Erdoğan tarafından Danimarka Başbakanı Schmidt'e ifade edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Telefonla konuşurken bile güneş gözlüğü takan birinden başbakan mı olurmuş. Kılığında meymenet yok.
gözlerikör kulakları sağır
Erol Taş (ALLAH RAHMET EYLESİN) İstanbulda gezinirken, caddede görenler "Bu adam filmlerdeki kötü atam, taşlayın lan, taşlayın"diye bağırırlarmış. Erol Taş'da "Atın kardeşlerim atın! siz bana taş değil para atıyorsunuz, para..." demişti. Gelelim size, Çok cahil ve ne idüğü belirsiz birisisiniz,atlet, kilotlamı konuşsaydı. Başbakanımızdan rahatsız olanlar, Çatladığınız gibi inşallah çatlayacaksınız. Kedi yetişemediği ciğere zaten mundar'dı demiş.Sahi Başbakannasıl olunur. Bay Demirel, Mesut böbrek,Çillerler gibimi olunur. Zaten size burayı ALLAH nasip etmeyecek.Hadin oradan! hadin ordn.
suriye de ölen Müslümanlar için kına yaksın eline ne geçti ne kazandı çok istediği savaş bu gün veya yarın vuracak rusya adamlarını cektiğnegöere ırakta zulum gibi gene zulümler baş gösterecek çoluk çocuklar nasıl dayanacak yapahların alllah tez zaman da cezasını veri saldırdıkları akşam h kes mahalllesinde bayram vvar uyumayın amrika görsün yandşları görsün svaş nasıl oluyuıo bayramı unutmayın salırdıklrı akşamı hadi hepp beraber bayrama ötki dünyayı kurtaralım
Tercüman hangi hatta?
EEEEEEEY Kurbanı olduğum. Yüreğini tüketme boşuna.İçimizdeki ve dışarıdaki Siyonistler, Haçlılar birleşti seni parçalamak, yıpratmak istiyor. Yalnız bırakacaklar. Suriyedeki katliama, o çocukların gazla öldüğünün şüphesindeler. Adi köpekler. O nedenle kendini suriye için tüketme.Coni lideri obama seni ekiyor dikkat et.Bizimle dalga geçiyorlar.Ha vurduk, ha vuracağız diye.
Diğer Haberler