Erdoğan: Kadınlara ayrı erkeklere ayrı havuz!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Rize Çayeli'nde vatandaşlara hitap etti.

Erdoğan: Kadınlara ayrı erkeklere ayrı havuz!

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Üniversitemizin uluslararası kaliteye ulaşmasının çalışmasını yapıyoruz. Dün 500’e yakın Rizeli geçmişinden bugüne, değişik alanlarda faaliyet gösteren hemşerilerimiz, hatta hemşeri olmayan kardeşlerimiz bu toplantıya katıldılar.

KADINLARA VE ERKEKLERE AYRI YÜZME HAVUZU

Artık Rizespor birinci ligde oynuyor. Şimdi sadece futbolda kalmayacak. İnşallah basketbol, kano, yüzme. Şimdi bir bayanlara bir de erkeklere olimpik yüzme havuzu yapacağız.

Bütün bunlarla birlikte inanıyorum ki Rize’nin gençliği kötü alışkanlıkların sahibi olmayacak.
Tabi Rize üniversiteler arasında da, başarı grafiğini önümüzdeki yıllarda artıracak. Anadolu liseleriyle, fen liseleriyle, Anadolu imam hatiplerle çok daha iyi bir duruma gelecek.

Olağanüstü bir durumdan geçiyoruz dedim. İşte bir tarafta Suriye, bir tarafta Mısır. Suriye’de 100 bini aşkın insan öldürüldü. Dünya nerede? BM Güvenlik Konseyi nerede? Sesi çıkmıyor. Biz konuştuğumuz zaman diyorlar ki, sana mı kaldı yahu, sen niye konuşuyorsun? Ben milletim adına konuşuyorum. Çünkü bunlar benim milletimin hemşerilerinin ne düşündüğünden bunların haberi yok. Biz ise halkımızın nabzını tutarak geleceğe yürüyoruz. Biz sizin içinizden çıktık. Bizim rotamızı siz çizdiniz. Ve siz böyle söylediğiniz için biz böyle söylüyoruz.

Siz Suriye’deki öldürülen kardeşlerinizin derdine derman olmak için bize yürü dediniz. Biz yürüyoruz. Biz katil Esad’ın yanında mı olacaktık? Biz onun yandaşlarının yanında mı olacaktık? Çünkü biz şuna inanıyorduk. Dünyada bir kişinin ölümüne rıza göstermek tüm insanlığın ölümüne rıza göstermek gibidir. Onun için çok çalışacağız. İşte o sabileri gördük, yavruları gördük. Kimyasal silahlarla öldürdüler. Bunların vücutlarında bir tane mermi izi yoktu, kan yoktu. Ama bunlar kimyasal silahlarla şehit edilmişlerdi. Buna rıza göstermek mümkün mü? Bakın biz başından itibaren kapılarımızı Suriyeli kardeşlerimize açtık. Şu ana kadar iki milyar dolar harcama yaptık. İki yüz bin kişi o çadır kentlerde. Üç yüz bin kişi ülkemizin değişik yerlerinde.

‘OYLARININ NAMUSUNA SAHİP ÇIKMAK İSTİYORLAR’

Fakat arkadan Mısır patlak verdi. Mısır’da 70 yıl despot bir rejim vardı. Demokratik bir rejim geldi. Mursi iktidara getirildi. Bir yıl tahammül edemediler. Bu nasıl insanlık, bu nasıl demokrasi? Bu nasıl insanların milli iradesine saygı duymak? Batı bu testi de kaybetti. Bu imtihanı da kaybetti.

Düşünebiliyor musunuz, 17 yaşında Esma kızımız sniper keskin nişancılar tarafından bu silahla şehit ediliyor. Ve Esma’nın kardeşi, o da dün tutuklanarak içeri alınıyor. İki gün önce babası da içeri alındı. Çünkü onlar oylarının namusuna sahip çıkmak istiyorlardı.

‘ELLERİNDE PALA YOKTU’

Benim oyumun karşılığı ne olacak diyorlardı. Bunların elinde silah yok, bunların elinde pala yok. Buna rağmen bakıyorsunuz, binlerce Mısırlı kardeşimiz şehit edildi. Liderler hapislerde. Şimdi Mübarek’in de tabi zevkten dört köşe. Niye? Şu anda Sisi midir nedir işte malum. Şimdi bunlar bir araya geldiler. Dayanışma halindeler. Ama şunu bilin. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. Mazlumların ahı yerde kalmaz. Zalimler hiçbir zaman payidar olmaz.

‘HER FİRAVUNUN BİR MUSA’SI VARDIR’

Bir sinek bile Nemrut’un işini bitirdi. Firavun Musa’yı büyüttü. Ondan sonra Musa onun işini bitirdi. Bilesiniz ki her firavunun bir Musa’sı vardır.

Ben diyorum ki hak ve halk er geç hakim olacaktır. İnşallah 7 ay sonra seçimlerimiz var. Bu seçimler bizim için çok çok önemli. Hem içerde hem dışarda. Rahat olacağız da ben diyorum ki yüzde 50 değil, ben diyorum ki çıkalım.
Şimdi Çayeli’nde yüzde 75’i bulduk. Ben diyorum ki niye yüzde 75 olsun? Ama sadece Çayeli’nde de kalmayalım. Çayeli’nin İstanbul’u var, Ankara’sı var, İzmir’i var. Nerede Rizeli varsa onlara ulaşmamız lazım. Geometrik karşılığı olacak bunun. İnşallah el ele vereceğiz.

‘KENDİ GÖBEĞİMİZİ KENDİMİZ KESECEĞİZ’

Birileri güçlü Türkiye istemiyor. Biliyorlar ki güçlü Türkiye olursa tarih yeniden ayağa kalkacak. Öyleyse kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz. Çok çalışıyoruz daha da çalışacağız. Nasıl ki Ovit Dağı’nı deliyorsak, Erzurum’a ulaşıyorsak, inşallah önümüzdeki engelleri de böyle aşacağız. Biz Ferhat’tan ilham aldık. Ferhat nasıl dağları deldi de Şirin’e ulaştıysa, biz de dağları deliyoruz ve milletimize ulaşacağız.

Burada Hasibe Nine varmış, nerede Hasibe Nine? Hasibe Nine sen yüz yaşında mısın? Hiç benzemiyorsun. Konuşmamı bitireyim de elini öpeyim.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 337 yorum
lanet gelsin senin zihniyetine. ayrı havuzmuş. oha hangi çağda yaşıyoruz.
niye kıclarınamı bakacaksın kardeş dinimize göre dogru bişey yapiyor hangi cagda yaşıyomuşuz
harikasın oha ki hemde ne oha aynen katılıyorum size örümcek örümcek bunlar
Yobaz tayyip. başka mesele kalmadı bunu mu gündeme getirdin ? Sen git önce haram yemek günah mı değil mi onu araştır.
YOBAZ SENSİN CHP PİYONU...ÖZGÜRLÜK DERSİNİZ BAŞKALARININ YA§AM TARZINA KARIŞIR SINIZ..SANANE..SEN İSTEDİGİN HAVUZA GİT..Bİ YASAK YOK
asıl yobaz olan sensin.adamın ne zaman haram yediğini gördün yada nerden biliosun.adam havuz yapcam dior sen ne yorum yapıosun ne alakaysa gerizekalı..
saten derdin kadınlar ayrı erkekler ayrı havuz zaten memleketin başka ne derdi varki soktun bizi ırak,suriye ,mısır,ısrail,iran ablukasına kurtul kurtula bilirsen aman ha havuzu ihmal etme .
kan havuzları kan
ihtiyac oldugu surece cok dogru fikir ki turkiyenin bir cok yerinde ihtiyac bu bir kac kisinin hosuna gitmese dahi cok iyi olur her kes yuzme ogrensin doguda bir cok kisi boguluyo
KONU BU YANİ,ALTINDA HİÇBİR ŞEY ARAMAYALIM YANİ...PEKİ AVUTULAN,UYUTULAN HALK HAVUZ DA BOĞULUYOR NE DİYECEKSİNİZ.
Rizeli Karadenizli vatandaş ayrı yüzmek istiyor size ne kardeşim beraber yüzmek isteyene yasak yok gidin yüzün sahillerde üstsüzde var altsızda hersey serbest boş konuşmayın
Ağzına sağlık..kardeşim
evet bazı gençkızlarımız çocuklarımızda türban giymek istemiyor ama aile baba yada koca zoruyla iradesyle giymek zorunda kalıyor... onların iradesinini yada düşüncelerinin hiç bir önemi yok evleneceği insanı bile abisi babası belirliyor... kadını hegomonyanızda sevk ve idare etmek hoşunuza gidiyor tabi git sor bakalım rizeli karadenizli kadınlara kızlara hep sizin dediğinizin olmasından ne kadar memnunlar...
EĞİTİM ŞART DEDİKLERİ BU OLSA GEREK, NAMUSU BACAK ARASINDA ARAYA DURUN BELKİ BULURSUNUZ...!
ayrımcılığa bakar mısın ya kızlar erkekler ayrı yerlerde.. yakında okullara da yaparlar hiç şaşırmam kızlar ayrı okul erkekler ayrı okul.. İyi uykular..
Kadınlarla aynı havuza girip orgazm olma sevdan olamayacak diyemi hiddetlendin? Bu ayrımcılık değil edepsizleşen toplumun haya çizgisini yükseltmeye çalışma çabasıdır.. Bu toplumda havuza ,denize girmek isteyen ama sadece erkeklerin seksapel bakışları nedeniyle bunları yapamayan yığınla kadın var .. Bu kadınlarada bu hakları verebilmek nasıl ayrımcılık oluyor ..Ayrımcılıktan nasıl söz edersiniz anlayamıyorum
ayrımcılık değil Kur'an ın emri.
SEN İSTEMEYE BİLİRSİN AİLENİ KARIŞIK HAVUZLARA GETİRE BİLİRSİN BİR YASAK YOK ..AYRI HAVUZLAR İSTEYENE NE KARIŞIYORSUN..BİZİM HAYATTARZI MIZIDA SİZMİ BELİRLEYECEKSİNİZ..
karısını kıskanmayan domuzlar için önemli değil tabi, ama bu ülkede yaşayan muhafazakarlara saygı duymak zorundasın.
dinimizce en doğrusu bu bence.
ayrımcılık anlayışınıza hayran kaldım.
sende yüzmeye gitmezsin dert ettiğin şeye bak
iyiya işte kızları sizin gibi sapıklardan koruyorlar çünkü.havuzda erkeklerin neler yaptıkları ortada.sen ne yaparsında kötü olur başbakanım...allah seni başımızdan eksik etmesin.
kız kardeşinle aynı havuzda olmayı umuyorum
Bu ulkede o kadar yatirimlar yapildi fakat basbakanimiza siddetle karsi cikan insalara ulke,ALTİN TEPSİDE DAHİ SUNULSA yine zihinleri degismeyecektir.. kurulan hükümetler illaki elestiri alacaktir bu gayet normal fakat sunuda bilinki BASBAKAN siyasetten cekilene kadar kimse karsisinda duramaz durmaya cesaret edemez..CUNKU DAHA İYİSİ GELENE KADAR EN İYİSİ RECEP TAYYİP ERDOGAN DİR...
ülkede iç savas tehlikesi var, suriyeyle ipler gergin her an bise olabilir , bu daha uçkur meselesinde !!!!! Allah seninde sana oy verenlerinde bin belasını versin !
Senin taaaa bilmem nereni anladın sen onu.
Kes sesini rezil yaratık...
İSTENEN HAVUZLAR YÜZÜCÜ YETİŞTİRMEK AMAÇLI..ORADA HAVUZ ÇOK DENİZDE VAR SPOR AMAÇLI..KÜÇÜK YAŞTAN İTİBAREN.YETİŞTİRİLİP..MUSABAKALARA GÖNDERİLİP ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEKLER..HEPSİ BU
BOP eşbaşkanı koyunlar ilham vermek için kaval çalıyor. Bay Eşbaşkan söylediklerin ve yaptıkların BOP sürecini gizleme için..
MAKARNACI..SAĞLAM VURUR..SEN ZEVKİNE BAK..TAVACI
turkıye de teror yuzunden 35 bın kişi oldu sen ne yaptın gıttın terörıst basıyla pazarlık yaptın ,recep ağa,sen önce onların sehıtlerımızın kanını temızle gercı sen pazarlı yaptığımzı ıspatlamassanız serefsızsınız dıyordun sahı ne oldu o ıddan
PKK TERÖRÙ 33.YILDIR VAR..TAYYİBİ NE HAKLA SUCLARSIN..APTAL PİYON BAK SİMDİ YOK... ON AYDİR ÖLEN GİNE SUÇLUYORSUN..APO İLE KONUSUYOR ..DEVLET..DİYE..NE YAPSA SUCLAYACAKSIN NİYETİN BOZUK KANIN BOZUK SENİN..
sankı 35 bın sehıdımızı erdogan oldurdu sankı o göz yumdu. onun sayesınde aylardır o sehıtlerımıze yenılerı eklenmıyor. allah ondan razı olsun nankor
heybeden atmak kolay bir yakının şehi olduğu zaman bunları söylemezsin kafa yok kafa
Sapık ve zinakar ruhlu KADINLAR ve ERKEKLER buna gelemezler.Onlar için varsa yoksa zina.Bu havuz olayı onları bozar.Zaten yorumlardan da belli oluyor.
Aynı havuza girmeyi bile o şekilde düşünen asıl sizin gibi sapık ve zinakar ruhlardır.Allah ıslah etsin
cok zinacı gördün sanırım....
süpersiniz sayın basbakanım türkiyenin en büyük sorununu bu sekilde cözmüs oldunuz yani ülkemizin baskada bir sorunu kalmadı sayenizde massAllah....
"Siz Suriye’deki öldürülen kardeşlerinizin derdine derman olmak için bize yürü dediniz. Biz yürüyoruz. Biz katil Esad’ın yanında mı olacaktık? Biz onun yandaşlarının yanında mı olacaktık? ....." iyi de, Irak'ta binlerce masum insan, ABD askerleri tarafından öldürülmüşken, kadınlara türlü eziyetler yapılmışken, suçları vatanlarını savunmak olan insanlar cezaevlerinde işkence görmüşken, o şerefsiz askerler için "ÜLKELERİNİZE SAĞ SALİM DÖNMENİZ İÇİN DUACIYIZ" diyen sen değilmiydin ey Başbakan?
Ne sacmalıyorsun hıyar
HALK İSTİYORSA YAPILIR, SADECE GAYRİMÜLİMLEREMİ ÇALIŞACAK DEVLET YETER ARTIK SÖZ MİLLETİN
O zaman bütün dertlerimiz biter !
RİZEDE BAŞBAKANDAN HAVUZ İSTENMİŞ..TAMAM DEMİŞ NE UZATIYORSUN ORADAKİ MİLLET BU HALKTAN DEGİLMİ..SEN.İSTEDİGİN HAVUZA GİT..
dünya nerdeee sen nerdesin zihnini kadının bacak arasından bir çıkarsanız gelişecek bu ülke yaa. Ama senin gibi zihni kadının bacak arasında sıkışan insan topluluğu olunca sende haklısın bee.
Adam bi dünya laf etmiş senin takıldığın şeye bak.Asıl senin zihnin bacak arasında kalmış sen karını kızını yolla erkeklerin girdiği havuza bence sorun yok(mynet yayınlamayacak çünkü karşı görüş)
ya olayalrı bu kadarmı bacak arası muhabbetine getirebilir bir insan...Sen geniş mezhepliysen oranı buranı göstermeye çok meraklıysan sana da yol veriliyor merak etme.Bol bol erkelerle ge ztoz yüz:)))Kimse sana karışmaz
bir erkek bulaşıcı hastalık taşıyan kadınların girdiği havuza girmek İSTEMİYORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
utanmaz..adından kadın oldugun anlaşılıyor..öleye bacak ara nız serbest herkese her yerde..senin gibi nerde oldugun belli olmayan zihniyet dedigin yeri mahrem sayıp Allahın yasağıdır koruyun acmayın diyor ...Ama nerde anayacak kapasite oysa gösterdikçe size daha cok geliyor...
ANAN BACAK ARASINI ÖNEMSİYO DAHA NE YAPSIN
Escinsellere gün doğdu:)
hadi yine iyisin.
Çok sevinmişsin habere ;) Seni hınzır senii
SEVİN İŞTE SANA YARADI
İstanbulda dunya para verip bizlere ait olan spor salonuna gidiyoruz erkek erkege spor yapıyoruz.kızlar olmayınca cok rahat:)
% 50 hayalini daha çok kurarsın
kadınlara ayrı erkeklere ayrı başbakan istiyoruz
iş oraya geliyor zaten meclisi de haremlik selamlık yapacaklar
sana oy veren öküzlere sesleniyorum sizde bi namus sıkıntısı var herhalde diğer türlü yasak konulmaz birbirinizin namusunamı göz dikiyosunuz da ayrı yapılıyo yazıklar olsun eyyyy tayyip Erdoğan namusu 2 bacak arasında değil beyinde olduğunu unutma zincirle bağlasan o havuz bahane olurr bu memleket cumhuriyet herkes özgür yaşama hakkına sahip karıştırıyosun sana oy verenler yaşamıyo bu ülkede
ÖKÜZÜN ÖNDE GİDENİSİN SEN! BU ÜLKEDE SENİN GİBİ YANINDAKİ KADININA BAKILMASINDAN ZEVK ALIP KADINININ BEĞENİLMESİNDEN HAZ DUYAN ÖKÜZ SAYISI ÇOK ÇOK AZ. TÜRK MİLLETİ ÖRFÜNE ADETİNE BAĞLILIĞI HARİCİNDE NAMUSUNADA DÜŞKÜN VE BAĞLI BİR MİLLETTİR. SENİN GİBİLERİ YANINDAKİLERE BAKILMASINDAN HAZ ALIRKEN BİZİM GİBİLERİ YANINDAKİLERE BAKILDIĞINDA KAFA GÖZ PATLATAN ZİHNİYETTEDİR. BU ÜLKEYİ SENİN GİBİ BALDIRI AÇIKLAR DEĞİL DİNİ İMANI BÜTÜN İNSANLAR DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTARDI UNUTMA! NİCKE BAK ATAYMIŞ NE ATASIYSA AT KAFALI SENİ!
sen bu güne kadar hangi öküzlere oy verdin ?
arkadaşım bunlar gercek yobaz atatürkçü milletten cekinmeseler başı açık gezenleri linc edecek kadar gözü dünmüş bir başkana sahibiz. adam gericei varmı ötesi GERİCİ bir başbakana sahişbiz. utanmadan birde ben diktatömüyüm diyor ya ve bu millet buna oy veri,yor arkadaşım ne hallere düştük
aslında karma bir yüzme havuzun yapılmasının özgürlüğü kısıtlanmış bir durum olduğunu analayamayacak kadar öküzsün gibi geliyor bana.
ÜLKEMİZİN VATANDAŞLARI SAPIK DEĞİLDİR ŞÜKÜRLEROLSUN EDEBLİDİR AYRI HAVUZADA GEREKYOKTUR BAŞBAKAN....
sen her halde edepten hayadan anlamıyanlardansın,laiklik senin anlayışın nasıldır acaba,tayyibi iyi dinle ne diyor ,bütün havuzları demiyor ,sadece talepleri karşılayacak şeklinde,sen istediğin havuza girebilirsin kardeşim.artık bu zihniyeti bırakın, esaz at gözlüklerini siz çıkarın, görmek istediğiniz gibi değil,her kesime hitap şeklini hazmedin artık.
AĞLA, MAĞDURU OYNA, VE BUNU TAM 11 YILDIR DURMADAN YAP, ÜSTELİK YESİNLER. İNSAF YAHU TAYYİP. NASILDA GÖBEĞİNİ KAŞIYIP GÜLÜYORSUN KİMBİLİR EVİNDE BU MİLLETE. 11 YILDIR İKTİDAR, KENDİ YAPTIĞINA AĞLIYOR. OHA DERLER ARTIK.. ÇÜŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ..
Basbakan, isterseniz kadinlari ve erkekleri ayri ayri cuvala koyun ondan sonrada ayri bolgelere kapatin eger zihniyet duzelmiyorsa elinizden birsey gelmez. Ayirmak bir cozum gibi gorunuyor olabilir ama asil mesele zihniyetin degismesi gelismesi lazim. Ha ben desdeklemiyormuyum bu uygulamayi? kendi acimdan desdekliyorum ama yeterli gormuyorum onuda belirteyim. Cocuk tecavuzcusunu koruyan bir zihniyetten gelen bu uygulama bile yeterli degildir nede olsa zihniyetiniz bozuk.
SEN NE ANLATIYORSUN EZİK CHP PİYONU NE ANLADIN..NEDE OKUDUN HABERİ..ZAVALLI HIYAR UCUZ ZİHNİYET EZİK MAL..TEK BİLDİGİNİZ HAKARET ETMEK
Küçük çekmecede otobüste yakılan 16 yaşındaki kızımızın elinde kitap vardı.....
ONLAR TAYYİBİN KULU DEĞİL YA DEĞERSİZ.
olmaz, biz karışık havuz isteriz, amacımız spor yapmak değilki onun bunun karısını kızını dikizlemek. başbakanın o uzun konuşmasından siz böyle bir başlık çıkarırsanız bende sizin başlığınızdan böyle bir sonuç çıkarırım.
sen sapıksan biz ne yapalım? senin gibilerini kısırlaştırmak gerekiyor. Sorun sizin örümcek zihniyetinizi geliştirip geliştiremenizde. Sizin gibi sapıklar var oldukça, 12 yaşındaki kızın evlendirilebilmesi için yasa çıkaran Mursi yi destekleyenlerin var olması normaldir.
belli ki senin aklın apış aranda.
yarın öbür gün denizizde bölür bu hahahahah
başka derdin varmı recep sen hiç aç karnına yedinmi derler adama
gerçek niyetlerini biliyorduk ,şimdi uygulamaya başladılar ,uyuyun milletim uyuyun
bu ülke cumhuriyetin kuruluşundan beri ilk kez uyandı sen hala at gözlükleriyle dolaş..
Senin musan Kim olcak RTE!!!
vay arkadaş herşeyimiz tamam bi havuzumuz kalmıştı şimdi onu yaptık düşünüyoruz ayrı ayrı mı girsek yoksa hepberaber mi
ülkemiz yobaz dolu malesef
EVET KARDEŞ CHP NİN BUKADAR YOBAZ..ZİHNİYETLE ÜLKEYİ YÖNETTİGİNİ DÜŞÜN SENE...ALLAH MUHAFAZA..MODERN YOBAZLAR
Sapık ruhluların abdestliyken yaptıklarını günümüz gençleri sarhoşken bile yapmıyor. Türbanlı bacılarımıza saldırılıyor diyen AkSakallı Azgın Timsahlar dere kenarına Aç Susuz Yaralı Ceylan düşerde boynunu kırarım diye bekliyor Taze Gelin Körpe Kızların göbeklerine şifa niyetine Safranla muska yazıp tuu tuu diye üfleyip sakal sıvazlayıp şalvardan Cin çıkartıp ‘’Estağfurrullah’’ sakin ol kızım ehli yaparsa yorgan bile kıpırdamaz deyip kavuşmaya çalışanlar. Aslında içlerindeki Şeytanı kontrol edemeyeceklerini bildikleri için kızları türbe gibi kapatıp kendi yayamlıklarından korumaya çalışıyorlar…
helal kardeş
SEN GERÇEK MÜSLÜMANLARDAN BAHSET.MÜSLÜMAN DİYE GEÇİNENLER YAPIYOR SENİN DEDİKLERİNİ.ESAS SEN GERÇEK MÜSLÜMAN OLDA ÖRNEK OL.İĞNEYİ KENDİNE BATIRMADAN ÇUVALDIZI BAŞKASINA NATIRMA!
son söz başka söze ne hacet... tebrikler...
BİZİM METKEBUS...GİNE ANIRMAYA BAŞLADI..AKIL SAĞLIGI BOZUK EŞEK
Duvarına işediğiniz Caminin Minaresinden uçup dik duran şampaya şişesinin üstüne kıç üstü düşersiniz inşallah!!! İnsanlığınız bu sayede balans ayarını bulur. Eli satırlı kan içici Allahın emirlerini tanımaz Şirk koştuğunu bilmez beyinsiz AkBabalar. Yobaz Din tüccarlığınız Allah için ibadet eden gerçek müslümanları itibarsızlaştırmaktan başka işe yaramıyor. Sizin gibi kafalar yüzünden ırk mezhep cemaat ayağına suya sabuna dokunmadan Müslümanlara birbirini kırdırıyorlar. Kime hizmet ettiğinizi bilseniz tövbe eder Allaha sığınırdınız. Obama size dua edip tesbih bile çekiyor. Boyu devrilesiceler..
Amerikanın Kutsal Şarapla yıkayıp Doğum esnasında götüne şaplak atıp İlk nefesi verip Vaftiz edip Beşiğinde büyütüp Başlarına Taç Üstün Hizmet Madalyası takıp BOP Eşbaşkanlıklarıyla ödüllendirip ülkelerine lider olarak görevlendirdiği ABD çıkarlarından sapıp emre itaatsizlik yapanları beyzbol sopası gösterip ufaktan balans ayarı yaptığı USD Başyaveri İsrail ile omuz omuza savaşıp Amerikan Askeri gibi Jandarmalık yapan Ailecek Amerika Pasaportlu Kıblesi Pensilvanya olan sivil asker Mücahid devlet adamları Hayırlı Olsun Halkınızı Vatanseverliğinize inandırmışsınız Gazanız Mübarek Vatan SağOlsun…
Gündem değiştirme çabası. Ekonomi iyi değil benzin 5 TL olmuş, Dış ticaret açığı rekor seviyede, 2013 yılı başı verilerşine göre dış borç 336 Milyar doları geçmiş... Burda havuza kadın mı girsin erkek mi girsin tartışması yapılıyor... Komedi
Maliye Bakanının danışmanı bile senin kadar bilgisi yoktur hacı :) Keşke az daha okuyaydın da başbakan olaydın :)
fitneci fesattın islamiyette yeri yoktur yani sende müslüman değilsin
Sen mi müslüman sın sdemirci878 ben müslümanım diyene müslüman değilsin deme nin sonuçlarını bir araştır bakayım
herkez türkiyeyi istanbulda ki mini etekli kızlar gibi sanıyor sanırım... medeniyet dediğiniz şey anadoluda kabul görmüyor. artık bunu bilin.. insanların yüzme öğrene bilmesi için kendi toplumuna uygun hizmeti sunmak zorundasıni... rizeliler bunu istiyor oda yapıyor başka yerde oturan kendi istediği doğrultuda havuzunu yaptırtsın talep etsin. başkalarının taleplerine saygı duyun. çağdaşlıktan demokrasiden bahsedenler daha demokrasiyi bilmiyor.
Kendileri gibi düşünmeyen, kendileri gibi yaşamayan, kendileri gibi giyinmeyen ve kendileri gibi kin ve nefretle hayata bakmayan herkesi anında Zındık ilan edip ardından küfür, hakaret ve beddualarını da sıfat olarak ekleyen bu zihniyet ne yazık ki bütün çağlarda olmuştu ve bütün çağlarda olacaktır. İslamiyet incelik ve nezaket dinidir. Bir letafet dinidir. Kabalık, ham yobazlık, nezaketsizlik, küfür ve iftira, İslam kelimesiyle asla yan yana gelemez, getirilemez…
BAKALIM BİZE BİR MUSA NE ZAMAN GELECEK
geri kafalı kuş beyinli adam ..
içinede bop nedeniyle ölen masumların kanını doldurun.gündem değiştirmek için bu tutmazsa kızımı başörtüsü var diye laikler dövdü diye çıkıp ağlayın televizyonda....
ULKE SURIYE SAVASINA GIRIYOR , DOLAR EURO ALDI BASINI GIDIYOR , FABRIKALAR IFLAS EDIYOR , CIFTCI HACIZ ALTINDA , EMEKLI SEFIL DURUMDA ,KIMIN UMURUNDA ? ONEMLI OLAN HARAMLIK- SELAMLIK HAVUZ MESELESINDE .....BU ULKE BU KAFALARLA ANCAK BATAR ..... ZATEN BATIYORDA , ULKEYI SATANLAR GUNDEM DEGISTIRIP GIZLEMEYE CALISIYORLAR.........
Diğer Haberler