HABER

Erdoğan'ın omzu çıktı!

Yılbaşı tatili için Antalya’da bulunan Başbakan Erdoğan, önceki gün iki oğlu ve damadıyla kaldığı otelde futbol maçı yaparken düştü.

Erdoğan'ın omzu çıktı!

İki oğlu ve damadıyla futbol oynarken düştü

Sağ omzu çıkan Erdoğan özel uçakla İstanbul’a getirildi. Omzu ve kolu askıya alınan Erdoğan Çamlıca Kısıklı’daki evinde dinlenmeye çekildi.

Yılın son günü 4 günlük tatil için Antalya’ya giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki gün geçirdiği bir kaza sonucu omzu çıktı. Pazar günü Ankara’ya dönmesi beklenen Erdoğan, programında olmadığı halde cumartesi günü saat 19.45’te Antalya Havalimanı’na geldi ve özel “ANA” uçağıyla İstanbul’a hareket etti. 20.45’te Sabiha Gökçen Havalimanı’na inen Erdoğan, tüm basın mensuplarını atlatarak izini kaybettirdi.

DOKTORU OTURTTU Habertürk'ün haberine göre, 16 yıl çeşitli kulüplerde futbol oynayan ve bu tutkusuyla tanınan Başbakan Erdoğan cumartesi günü iki oğlu ve damadıyla kaldığı otelin bahçesinde futbol maçı yaparken bir ara dengesini kaybedip düştü. Talihsiz kazaya maruz kalan Erdoğan’a ilk müdahaleyi otelde bulunan doktoru Koray Gürsel yaptı. Erdoğan’ın sağ omzunun çıktığını belirleyen Doktor Gürsel, çıkan omzu yerine oturttu. Dinlenmesi sağlanan Erdoğan birkaç saat sonra kaldığı otelden ayrılarak ailesiyle birlikte Antalya Havalimanı’ndaki özel Ana uçağıyla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na geldi.

SARGIYA ALINDI
Havalimanından Göztepe’de bulunan Medical Park Hastanesi’ne geçildi ve burada Başbakan Erdoğan’ın kol ve omuz MR’ı çekildi. Yapılan tetkikler ile omuzdaki tahribat belirlendikten sonra Başbakan’ın omuzu iyileşme sürecinin hızlanması ve sabit tutmasını sağlamak için sargıya alındı. Erdoğan daha sonra Kısıklı’daki evine geçti. Pazar gününü Çamlıca Saklıbahçe Konakları’ndaki evinde dinlenerek geçiren Başbakan Erdoğan’ın yeni yılın ilk Bakanlar Kurulu Toplantısı’na katılıp katılmayacağı ise bugün belli olacak.

Attan düştü makam aracında mahsur kaldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlığı döneminde iki kez yürekleri ağızlara getirdi:

Erdoğan, 2003’te Bayrampaşa Şehir Parkı’nın açılışını yaptıktan sonra bindiği atın huysuzlanması sonucu yere düştü. Erdoğan’ı, korumaları hemen yerden kaldırarak manej dışına çıkardı. Erdoğan, olayı yara almadan atlattı.

Başbakan Erdoğan, 2006 yılında da Ankara’da zırhlı makam aracında rahatsızlandı. Otomobilin kapısı otomatik olarak kilitlenince korumaları baygın haldeki Başbakan’ı otomobilden çıkarmak için balyozla aracın camını kırmak zorunda kaldı.

Geri Dön