HABER

Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya, daha önce Kaya Çilingiroğlu’yla da ‘minder güreşi’ yaparken kameralara yakalanan Sinem Erülgen’la gece vakti Emirgan iskelesinde sobelenmişti.


Flaşlar patladığında ‘suça teşebbüs’ halindeydi. Petekkaya, iş öpüşme safhasında kaldığı için mi yoksa çocuğunun annesi olan eşine mahcup olacağı için mi bilinmez, çok sinirlenmiş ve gazetecilere saldırmıştı.


Aktör Robert Downey Jr'ın başı uyuşturucu bağımlılığı yüzünden sık sık derde girdi. Bir keresinde başına gelen olay ise duyan herkes güldürdü.

Fazla uyuşturucu alan Downey Jr, yanlışlıkla komşunun evine girmiş ve çocuk odasındaki yatakta uyuyakalmıştı.


Ünlü aktör bugünlerde oldukça iyi performans sergilediği yeni filminde Sherlock Holmes olarak karşımıza çıkıyor.


Beyazperdenin hem güzel hem yetenekli yıldızlarından biri Winona Ryder. Aynı zamanda da asi ve ne yazık ki 'kleptoman'. 90'lı yılların sonunda Ryder lüks bir mağazadan ürün çaldı ve güvenlik kamerasına yakalandı.

Polis yaptığı aramda yıldızın çantasında anti depresan ilaçlar buldu. Ryder 480 saat kamu hizmeti cezası aldı.


Bir dönem yeşil sahaların yıldızı olan Ümit Davala, şarkıcı Demet Akalın ile bir kaç kez eğlence yerlerinde görüntülendi.

Bir gece büyük olasılıkla alkol duvarını biraz aşmış olacak ki, muhabirin "sevgili misiniz" sorusuna "sevgili değiliz, sadece bir geceyi birlikte geçirdik" diye yanıt verdi. Davala'nın bu sözü uzun süre gündemde kaldı.


1998 yılında erkekler tuvaletinde bir erkeğe sarkıntılık eden George Michael, uzun süre gündemde kalmıştı.


Birlikte olmak istediği kişinin gizli polis çıkması sonucunda tutuklanan Michael, 800 dolar para cezasının yanı sıra, seksüel terapi almak zorunda bırakılmış ve olay sonrasında bir süre için sosyal görev yapmıştı.


Bir çorbacının tuvaletinde seviştiği iddia edilmiş, görgü tanıkları Berna Arıcı ve Sibel Gökçe, içeriden gelen seslerin gerçek bir sevişme sesi olduğunu söylemişti.


Olayın kahramanı Helin Avşar ise olayın tamamen hayal ürünü olduğunu söylemiş ve iddiada bulunanları mahkemeye vermişti.


Liz Hurley ile aşk yaşayan ünlü aktör Hugh Grant, 1995 yılında otomobilinde bir fahişeyle sevişirken paparazzilere yakalanmış, günlerce magazin basınının gündeminden düşmemişti.


Bunun üzerine biricik aşkı Liz Hurley tarafından terk edilen ünlü aktör yaptığnının affedilemez bir hata olduğunu itiraf etmiş, ancak sonucu değiştirememişti.


Sophie Anderton 2007 yılında kendini Londra'da bulunan ABD'li bir işadamı olarak tanıtan News of the World gazetesi muhabiriyle bir geceliğine 20 bin dolardan anlaşmıştı.


Muhabirin otel odasında gizli kamerayla çektiği görüntüler basına yansıyınca da büyük bir skandal çıkmıştı.


Aliye dizisinin annesi Sanem Çelik, dizinin evli yönetmeni Kudret Sabancı ile cip içinde samimi bir şekilde kameralara yakalanmıştı.


Sinemanın en cesur kadın oyuncularından biri olan Bai Ling, Los Angeles Havalimanı'ndaki dükkanlardan birinden hırsızlık yaparken yakalandı.


Tutuklanan Ling'in polis tarafından çekilen fotoğrafları da bugün bütün magazin sitelerinde haber oldu.


Dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears, 2004 yılında, o dönem sevgilisi olan eski eşi Kevin Federline ile Almanya Stockholm’deki bir parkta, sevişirken yakalandı. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken ikili gazetecilerin kendilerini görüntülediğini anlayınca da gülümseyip kameralara poz verdiler.


2001 yılında zor günler geçiren ünlü şarkıcı Mariah Carey unutulmayacak bir skandala da imza attı. MTV'de yayınlanan Total Request programına katılan Carey, bir anda soyunmaya başlayınca ekran karşısındaki milyonlarca kişi şoke oldu. Elbette programın sunucusu Carson Daly de gözlerini kapatarak stüdyoyu terk etti.


Carey'in kariyeri bu skandaldan olumsuz anlamda etkilendi. Genç şarkıcı bir süre rehabilitasyon merkezinde tedavi gördü.


Sabaha karşı saat 4 gibi dünyanın en çılgın şehirlerinden birinde, sağa çektiğiniz arabanızın içinde transseksüel bir fahişeyle yakalandığınızda bunu polise nasıl açıklayabilirsinizi ki. Aktör Eddie Murhpy açıklamaya çalıştı. "Kibarlık edip onu evine götürüyordum" dedi.


Ama ona ne Los Angeles polisi inandı ne de başkası. Bu olay da skandal olarak tarihe geçti.


1990'ların ilk yarısında ünlü aktör Rob Lowe'un 1988'de bir otelde çekilmiş görüntüleri gündeme bomba gibi düşmüştü.


Güzel yıldız Drew Barrymore, New York'ta bir opera salonunun kadınlar tuvaletinde erkek arkadaşı, rock yıldızı Fabrizio Moretti ile seks yaparken yakalandı. The Strokes grubunun davulcusu olan Moretti, yaptıkları normal bir şeymiş gibi ilişkiye girdiklerini kabul etmiş, gittikleri operanın çok sıkıcı olduğunu bu yüzden tuvalete gidip seks yapmayı tercih ettiklerini açıklamıştı.


İngiliz aktör Ralph Fiennes bindiği uçağın tuvaletinde bir hostesle sevişmişti. Hostes, ilişki için Fiennes’a, ‘10 üzerinden 10’ vermiş, ünlü oyuncunun gördüğü en iyi aşık olduğunu söylemişti. Hostes Robertson ünlü aktörle daha sonra da birçok kez beraber olduklarını itiraf etmişti. Hostesin, bu itiraflarından sonra işine son verildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön