Eski eşi tarafından kezzap atılan kadın yaşama tutunamadı

Antalya’da boşandığı eşi tarafından yüzüne kezzap atılarak ağır yaralanan kadın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Eski eşi tarafından kezzap atılan kadın yaşama tutunamadı

Konya'da yaşayan otobüs şoförü Bünyamin B. (53), ve Asiye Güzel (45), şiddetli geçimsizlik nedeniyle 2 yıl önce boşandı. Sürekli eski eşinin rahatsız ettiği kadın önce Alanya’ya daha sonra Antalya geldi. Eski eşine uzaklaştırma kararı da aldıran Asiye Güzel, dini nikahla başka bir kişiyle evlendi. Bu durumu öğrenen Bünyamin B, geçtiğimiz 1 Haziran Cumartesi günü saat 07.00 sıralarında Muratpaşa ilçesi Sedir Mahallesi'nde işe gitmek üzere evinden çıkan Asiye Güzel’in yüzüne kezzap atıp kaçtı. Ağır yaralanan kadın Akdeniz Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı.

Vücudunun yaklaşık yüzde 60'ında yanık oluşan Asiye Güzel'in, tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım servisinde 2 Ağustos'ta hayatını kaybettiği belirtildi. Asiye Güzel'in cenazesinin memleketi Adana'da toprağa verildiği öğrenildi.
Olaydan sonra kaçan Bünyamin Bardakçı, 2 Haziran'da yaşadığı Konya'nın Çumra ilçesine giderek polise teslim oldu. Bardakçı, işlemlerinin ardından Antalya'ya getirildi. İfadesinde çok pişman olduğunu, bir anlık kızgınlıkla bu saldırıyı gerçekleştirdiğini iddia eden Bünyamin Bardakçı, sevk edildiği nöbetçi hakimlik tarafından tutuklandı.

Bir gün sonra Konya’da gözaltına alınan Bünyamin B, Antalya’da sevk edildiği nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
cezaevinden izine cikardiginix katil , masum bir insani òldürdü. bunun hesabini adalet bakani nasil verecek.
idam gelmeli kim getirecek? nasıl gelecek? BU MİLLET İDAM İSTİYOR! REFARANDUM YAPIN % 90 EVET ÇIKAR...
bu olaylar idamlada durmaz adam intihar ediyo sonunda bu olaylar ğerçek adaletle olur evlilik hayatına her iki eşde sadık kalması ğerekir ğünümüm hayatında kadın kocasını polise şkayet ediyor poliste hemen kocayı işkeleme alıyor v tek taraflı yargısız işlem yapıtor ağır tahrik altında koca intikam yolunu hayatı pahasına seçiyor tek çözüm adalet burdan aile işleri bakanlığına bir önerim olacak aile v karı koca olaylarına plisin müdahil olmamalıdır aile hekimliklerinde pisikolojik v uzlajdırma oisikolklarının zorulu olması çok yararlı olur haksızlıklar v tahrikler ortadan kalkar kanımbu
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler