Eski sevgilisi ile bir olup yeni nişanlısına öyle bir şey yaptırdı ki...

Zeytinburnu’nda eski sevgilisiyle plan yaparak nişanlısını kaçırtıp 50 bin dolar fidye isteyen kadın ve 3 erkek arkadaşı polis baskınında yakalandı. Gencin nişanlısının eski sevgilisinin, düğün hediyesi verme bahanesiyle böyle bir şey yaptığı öğrenildi.

Olay, geçtiğimiz 4 Kasım tarihinde Zeytinburnu’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Suriye uyruklu kadın Gozal Ala A. (20), ev sahibi olduğu ve eski sevgilisi olan Mousa Haj M.(27) ile bir plan yaptı. Plan kapsamında Gozal Ala A.,nişanlısı Zekare Saed A.’yı (23) kaçırarak fidye istemek amacıyla eski sevgilisine bir bahane uydurmasını istedi.

'Size düğün hediyesi vermek istiyorum' deyip...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Gidin kendi ülkenizin pisliğinde boğulun,ülkeyi Arabistan a çevirenlerin Allah binbir belasını versin,başta akp olmak üzere.
@stastemir SURİYEDE SAVAŞ KALDI MI Kİ BU SAVAŞ MAĞDURLARI İLE KAÇAK GÖÇMENLERİ NİYE BESLİYORUZ Kİ! SEVABINA GÜNAHINA BAKMADAN HEPSİNİ ÜLKE TOPRAĞI DIŞINA KOYACAKSIN YETER ARTIK ASALAK BESLEMEKTEN KANIMIZ DA CANIMIZ DA KALMADI ARTIK. BİZİ BİZE BIRAKIN ARTIK DA ÇOLUK ÇOCUĞUMUZ EKMEĞİN YANINDA KATIK GÖRSÜN.
suriye halkını kendi ülkelerine göndersinler ilerde çok büyük dert olacak milletin başına
ne kadar pislik varsa doldurdunuz ülkeye.ya bunları kendi ülkelerine gönderin ya siz gidin.hergün bunların yaptıkları olayları okuyoruz.gelecekte daha kötü olacak görmüyormusunuz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler