Fenerbahçe dağıldı

6 A, 1 Ümit, 1 A2 millisi bulunan Fenerbahçe'de Maldonado da milli maç için ülkesine gitti. Kanarya, ancak perşembe günü tam kadro çalışabilecek.

Takımın yarısı yok Zorlu bir periyoda giren ve Süper Lig ile Şampiyonlar Ligi'nde birbirinden önemli maçlar oynayacak olan Fenerbahçe, startı sakıncalı verecek. Çünkü Kanarya, Beşiktaş derbisine ancak 2 gün tam kadro çalışarak hazırlanacak.

Volkan, Aurelio, Gökhan, Selçuk, Uğur, Yasin A, İlhan Parlak ümit, Kazım Kazım A2, Maldonado da Şili Milli Takımı'na gitti. Bu futbolcular ancak perşembe gününden itibaren takımla birlikte olabilecek. O güne kadar Zico, eksik bir kadroyla çalışacak.

Carlos zora girdi
Bu arada Sevilla maçında sakatlanan ve o günden beri forma giyemeyen Roberto Carlos'un, derbide de oynayamama olasılığı bulunduğu belirlendi.

Kulüp doktoru Piyer Arzuman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, kaval kemiğinde 1.5-2 santimlik delik oluşan Brezilyalı yıldızın, Kasımpaşa karşısında belki forma giyebileceğini, derbide ise takımındaki yerini banko alacağını açıklamıştı. Ancak Sambacı'nın üzerine bastığında ayağında ağrı hissettiği ve durumunun belirsiz olduğu kaydedildi.