HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fenomen Muhammed Nur Nahya'dan İstanbul için aday belirleme parodisi! "Bay Kemal" göndermesiyle güldürdü

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ses tonunun benzerliğiyle tanınan ve sosyal medyadaki videolarıyla fenomen olan 'Nahyabey' lakaplı Muhammed Nur Nahya'dan yeni bir video geldi. AK Parti'nin İstanbul'da aday belirleme parodisi yapan Muhammed Nur Nahya herkesi yine kahkahaya boğdu. Fenomen isim videosunda Kemal Kılıçdaroğlu ve Sinan Oğan göndermeleri de yaptı.

Sosyal medyada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sesini taklit ederek dikkatleri üzerine çeken Muhammed Nur Nahya’dan yine çok konuşulan bir paylaşım geldi. Nahyabey lakaplı içerik üreticisi bu defa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul adayını belirmesini parodileştirdi. Yahya yaptığı parodide Murat Kurum'un adaylığına da gönderme yaptı.

Artık bu haberi reklamsız okumak mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Ekran görüntüsü 2024-01-09 221538

SİNAN OĞAN, KILIÇDAROĞLU, MURAT KURUM...

Parodide adaylar olarak Sinan Oğan ve Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da yer alması herkesi güldürdü. Skeçte, adaylık isteyen Kılıçdaroğlu'nun "İntikam için geldim" demesi de dikkat çekti.

Ekran görüntüsü 2024-01-09 221558

Skeç Yahya'nın yardımcısına "Bu adaylarla çok zor ya. Benim İstanbul için muradım odur ki..." derken Murat adlı kişinin gelip adaylık kağıdını almasıyla sona erdi.

En Çok Aranan Haberler