HABER

FIFA 19'un Türkiye fiyatı üzdü!

PES 19 gibi oyuncular FIFA 19'u da büyük bir merakla beklemekteler. Ancak gerek doların gerek euronun artışı sebebiyle bu heyecan biraz yarıda kalabilir.

FIFA 19'un Türkiye fiyatı üzdü!

PES 19 gibi oyuncular FIFA 19'u da büyük bir merakla beklemekteler. Ancak gerek doların gerek euronun artışı sebebiyle bu heyecan biraz yarıda kalabilir. FIFA 19'un Türkiye fiyatı resmi olarak açıklandı.

PS Store ve Microsoft Store'da ön siparişe açılan oyunun standart sürümü tam tamına 360 TL. Evet... yanlış okumadınız. Eğer Şampiyonlar Sürümünü alayım diyorsanız 450, Ultimate sürümünü almak istiyorsanız ise 500 lirayı gözden çıkarmalısınız.

FIFA 19'un Türkiye fiyatı dudak uçuklatıyor!

original-brKs_cover

Son zamanlarda bu fiyatlandırmalara artık alışır olurduk. Gerek PS4, gerek Xbox One, gerekse Switch oyunları bu fiyat aralığından satılmaya başlandı. Ama bu, bu fiyatları oyuncular olarak normal karşılayacağımız anlamına da gelmiyor elbette.

Özellikle de FIFA 19 gibi bir seri oyunun bu kadar yüksek fiyat etiketiyle çıkış yapması satışları ciddi ölçüde etkileyecek gibi geliyor. Sonuçta FIFA 18'e sahipseniz FIFA 19'un 360 liralık ne sunacağını sorgulamanız gayet normal olur.

FIFA 18'in şu anki satış fiyatının 259 lira, yılın en çok beklenen exclusive oyunlarından Spider-Man'in ise 299 liraya satıldığını da hatırlatmış olayım. Oyuncular Sider-Man'a sırf exclusive olduğu için o parayı verebilir ancak FIFA...

Kaynak: Teknolojioku

https://www.teknolojioku.com/oyun/fifa-19un-turkiye-fiyati-dudak-ucuklatiyor-5b62caa38ca780577d2c2fa2

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler