HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fulya Öztürk ve Adem Metan, Adıyaman'dan Cüneyt Özdemir'e bağlandı! "Şehir merkezi ortada yok! Bir bebek aracımızda vefat etti"

Muhabir Fulya Öztürk, Cüneyt Özdemir'in canlı yayınına bağlandı. Türkiye'yi sarsan depremlerin ardından ülkenin dört bir yanından haberler gelmeye devam ediyor. Adıyaman'dan yayına bağlanan Adem Metan ve Fulya Öztürk "Adıyaman'da şehir merkezi ortada yok" dedi.

Fulya Öztürk ve Adem Metan, Adıyaman'dan Cüneyt Özdemir'e bağlandı! "Şehir merkezi ortada yok! Bir bebek aracımızda vefat etti"

Adem Metan ve Fulya Öztürk Kahramanmaraş depreminin ardından Adıyaman'a gitti. 7.7 ve 7.5 büyüklüğündeki depremin ardından 10 şehirden yıkım haberleri gelmeye devam ediyor.

Cüneyt Özdemir'e bağlanan Fulya Öztürk ve Adem Metan ikinci depremin Adıyaman'ı çok büyük etkilediğini duyurdu.

"ARACIMIZA ALDIĞIMIZ ÇOCUK VEFAT ETTİ"

Adem Metan "İkinci deprem Adıyaman'da çok sert hissedildi. Acil yardım lazım, haber alabiliyor musunuz? Çocuğu götürmek için enkazdan çıkardık aracımıza aldık, aracımızda vefat etti. Bir bebek aracımızda vefat etti" dedi.

Ekran Alıntısı

Metan "Şehir merkezinde yıkılmadık bina çok az. İkinci depremde ayaktaydık düştük" dedi.

"ŞEHİR MERKEZİ ORTADA YOK"

Öztürk "Yüzlerce... Adıyaman'da telefon çekmiyor yayına bağlanamıyor kafamızı nereye çevirsek enkazla karşılaşıyoruz. Zar zor indik havaalanına. Şehir merkezi ortada yok. İkinci büyük depremi de yaşadık... Onlarca depreme gittim böylesi bir felaket yaşamadım" dedi.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler