KADIN

9 - 15 Mayıs haftası burçları neler bekliyor? 9 Mayıs haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 9 Mayıs haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını sürprizlerle dolu bir hafta bekliyor.

9 - 15 Mayıs haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını sürprizlerle dolu bir hafta bekliyor. 9 Mayıs haftası burç yorumlarına göre neler yaşanacak? Bu haftanın inişleri ve çıkışları var.

Burçlarda değişim fırtınası sürüyor. Bazı şeyler sabit gibi görünüyor olsa da bu hafta aslında bize kargaşanın ortasında nefesimizi tutma şansı veriyor. Gezegenler, bu hafta ayın 16'sında bir ay tutulmasına doğru ilerliyor. Jüpiter heyecan verici Koç burcuna geçerken, Merkür istasyonları aynı anda geveze İkizler'de geri hareket eder. Jüpiter Koç'ta, planlarımızda cesurca ilerleme zamanının geldiğinin sinyalini verirken, Merkür'ün eşzamanlı gerilemesi, gözden geçirme ve düşünmenin hala gerekli olduğunu gösteriyor.

Hafta boyunca Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında nelerin beklediğini sizler için derledik.

9 - 15 MAYIS HAFTASI BURÇ YORUMLARI

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler