HABER

Adana'da filmleri aratmayan olay! Kavgaya karıştı, 25 kilometrelik kovalamaca sonucu yakalandı

Adana'da kavgaya karışıp, otomobille olay yerinden kaçan 2 şüpheliden biri, film sahnelerini aratmayan 25 kilometrelik kovalamaca sonucu yakalandı. Polis, kaçan diğer şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Saat 04.00 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Barış Mahallesi'nde kavgaya karışan 2 kişi, olay yerine sevk edilen polisleri fark edince otomobile binerek kaçtı. Ekiplerin durumu telsiz anonsuyla bildirmesi üzerine otomobilin güzergahında önlem alındı.

Adana'da filmleri aratmayan olay! Kavgaya karıştı, 25 kilometrelik kovalamaca sonucu yakalandı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Yazık şu polisin emeğine. ABD gibi bu tipleri vuracaksın ki ibret olsun. Memlekete hanzo kırro kültürü hakim oldu. Kanunlar yetersiz cezalar caydırıcı değil. Yarın denetimli serbestlik denen ucube kanunla yine gezip hanzoluklarını kırroluklarını devam ettirecekler.
Hangi hükümet zamanında bu denetimli serbestlik çıkarıldı ve suçlular ellerini kollarını sallaya sallaya gezer oldu. Suçluya ceza vermeyene sandıkta ceza vermek lazım...
Gerçekten çok zor meslek bu kadar uğraş götür teslim et, 15 dakika sonra serbest. En az bu yasaları çıkaranlara bunlar kadar suçludur.
Bunların kafalarını kırmadan başedemezsiniz
Adana mı ? Allah Allah sakin bir ilimizdir aslında :))
Geri Dön