HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ankara'da fırtınada feci ölüm: Uçan çatı, sonu oldu! Görüntüler dehşete düşürdü, "Eli cebinde olmasa" sözleri çileden çıkarttı

Fırtınada uçan çatının öldürdüğü işçi için yapılan savunma şaşkına çevirdi. 24 yaşındaki işçi Mustafa Karaoğlu, Ankara'da geçen mayıs ayında fırtınada bir binanın uçan çatısından kopan parçaların altında kalarak can vermiş, arkasındakiler kıl payı hayata tutunmuştu. Görüntüleriyle dehşete düşüren olayda sanığın avukatının yaptığı savunmaya, yaşamını feci şekilde yitiren Karaoğlu'nun eşi "Özür dilemek yerine eşimi suçlu çıkarıyorlar" diyerek tepki gösterdi.

Görenlerin yüreğini sızlatan bir biçimde hayatını kaybeden fabrika işçisi Mustafa Karaoğlu'nun eşi, mahkemede avukatın yaptığı savunmaya tepkili. Sanığın avukatı, Karaoğlu için "Sağ eli cebinde olduğu için kendisini koruyamamıştır" dedi. Avukat ayrıca Karaoğlu'nun uçan çatı parçalarına hazırlıksız yakalandığını, kendini koruyabilseydi hayatta kalabileceğini savundu. Karaoğlu'nun eşinin şimdi o görüntülerde canını zor kurtaran diğer insanlarla ilgili bir talebi var.

Bu içerik Hazar Gönüllü tarafından yayına alınmıştır
Mynet Youtube

UÇAN ÇATININ ALTINDA FECİ ÖLÜM

En Çok Aranan Haberler