HABER

15 Temmuz Demokrasi Müzesi'nde duygu dolu anlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, dün açılışı gerçekleştirilen Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini özel ses ve görsel efektlerle anlatan 15 Temmuz Demokrasi Müzesi'nde duygu dolu anlar yaşadı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) hain darbe girişiminin özel ses ve görsel efektlerle anlatılacağı 15 Temmuz Demokrasi Müzesi'nin açılışını gerçekleştirdi.

Açılış törenine, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, siyasi parti temsilcileri, milletvekilleri, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile şehit yakınları ve gaziler katıldı.

EMİNE ERDOĞAN GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
Doğu'da şehit olan Mehmetçiğe aglamazsiniz.Gun olur devran döner bee
15 Temmuz Demokrasi bayramı imiş? Peki soru şu, 15 Temmuz ülkeye demokrasi mi getirdi? Adı var kendi yok..
sen ne diyon senin derdin ne fitneci
Bu hükümetin yaptığı kalekol lar ve insansız hava araçları sayesinde artık karakol basıldı 16 şehit verdik haberleri izlemiyoruz.Siz gibi düşünenlere göre bu ülkenin hiç düşmanı yok her kez bizi çok seviyor,kimse bize saldırmıyor,hatta pkk bile yok.İnsaf biraz devletinizin arkasında durun,kimse sihirbaz değil.
@r.etkar boş ver sen git bankamatikten para çek marketlere hücum et..
Bu ülke 15 Temmuz a nasıl geldi Bir kişi çıkıp soruyormu.
şuna cevap veriniz fetocu hiçmi siyasi yok ?akp li ne diyorsunuz hisle degil akılla bilgi ile cevap verin allahınızı severeseniz..
@metehanchess “Anlamayana anlatmak, ölüyü diriltmekten daha zordur” İşlerine de gelmiyor olabilir (!). Bunları görmezdengelip geçiniz
@semizsencan SEN nerede yaşıyorsunuz merak ediyorum.
Afrin Harekatında 60 Günde 50 Şehidimiz vardı. 15 Temmuz'da ise Bir Gecede 250 Şehid.. Tiyatro_ diyor. Tiyatroyu TV de izlemek için mi Market Raflarını Bankamatik kasalarını boşalttınız O gece.. namssuzlar!
kardeşim seni tebrik ediyorum darbe ye inanmayan vatan hain lerine bundan daha güzel bi açıklama yapılamazdı
Sen tatilini yap bu işlere aklın sarmaz.
avustralya TİMSAHLARIN en çok yaşadığı ülkelerden birisidir!! arif olan understand!!!
ülkemiz hainlerin yüzünden çok çekti
Geri Dön