HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hakaret dolu mesajları paylaştı, İbrahim Haskoloğlu'nu suçladı! Altan Sancar'ın iddiası sosyal medyada gündem oldu: 'Yoksa sana Doğu Eşrefoğlu mu demeliyim?'

Gazeteci İbrahim Haskoloğlu'na ait olduğunu iddia ettiği mesajları yayımlayan gazeteci Altan Sancar'ın paylaşımı gündem oldu. Sancar, ekran görüntülerini paylaşırken, söz konusu mesajlarda Haskoloğlu'nun kendisine hakaret ettiğini savundu. Haskoloğlu'nun yine başka bir isimle yan hesabı olduğunu da iddia eden Sancar, "Ama o kadar acemi ki yan hesabından bana mesaj atarak tepki gösterdi" ifadelerini kullandı.

Gazeteciler İbrahim Haskoloğlu ile Altan Sancar arasında olduğu iddia edilen yazışmalar bir anda sosyal medyada gündem oldu. Haskoloğlu'nun kendisini engellediğini açıklayan Sancar, Haskoloğlu'nun yan bir hesabı olduğunu ve o hesap üzerinden kendisine hakaret ettiğini iddia etti. Söz konusu mesajların ekran görüntülerini paylaşan Sancar, "Ama o kadar acemi ki yan hesabından bana mesaj atarak tepki gösterdi. Doğu mu demeliyim yoksa?" ifadelerini kullandı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

En Çok Aranan Haberler