KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Hormonları dengeleyip fazla östrojeni vücuttan atıyor! Bel bölgesinde yağlanma, kilo vermede zorluk ve kronik yorgunluğa son veriyor

  Sağlıklı beslenme, vücudumuzun ihtiyaç duyduğu besinleri almasını ve dengeli bir şekilde çalışmasını sağlarken bazı yiyecekler özellikle belirli sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için birebir faydalar sağlayabilir. Çiğ havuç salatası hormon dengesini sağlayıp fazla östrojenin vücuttan atılmasına destek olabilir. Bu sayede saç dökülmesi, baş ağrısı, depresyon, kısırlık, düşük libido ve kilo problemlerine birebir fayda sağlar.

  Doğru beslenme, vücudumuzun sağlıklı bir şekilde çalışması için temel öneme sahiptir. Bazı yiyecekler özellikle belirli sağlık sorunlarının üstesinden gelmemize yardımcı olur. Havuç salatası da bu özel faydalı yiyeceklerden biridir. Yüksek miktarda lif ve potasyum içeren havuç, içerdiği antioksidanlarla da sağlığa pek çok fayda sağlar. Hormonal dengesizlikle başa çıkmak için çözüm yolları arıyorsanız çiğ havuç salatasını mutlaka denemelisiniz.


  Vitrin

  En Çok Aranan Haberler