KADIN

Mobilyalarda oluşan beyaz lekeleri çıkarmak çok basit! Tek malzeme ile etkili sonuçlar alabilirsiniz

Mobilyaların üzerine konulan sıcak içecekler, yiyecekler mobilyada çeşitli izler oluşmasına neden olabiliyor. Bu izler oldukça kötü bir görünüme sebep oluyor. Birçok insan mobilyada oluşan beyaz lekelerin nasıl geçeceğini merak ediyor. Bu lekeler nedeniyle mobilya değişimi yapan insanlar bulunuyor. Ancak bu lekeleri çıkarmak için oldukça kolay bir hile bulunuyor.

Özellikle ahşap sehpaların, masaların üzerinde sıklıkla görmüş olduğumuz beyaz lekeler mobilyanızın pis ve bakımsız görünmesine sebep oluyor. Evlerinin görünümüne dikkat eden insanlar bu görünümlerden rahatsız oluyor. Daha temiz bir görünüm için çeşitli ürünler kullanılıyor. Ancak bu lekeler için yeni bir ürün almanıza gerek yok. Oldukça dikkatli bir şekilde yapmanız gereken kolonya yakma yöntemi ile tüm lekelerden kurtulabilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2022-09-16 094055

İnternet üzerinde yayınlanan videolarda birçok insan mobilyalarında bulunan ısı nedeniyle oluşmuş lekeleri çakmak ile yakıyor. Oldukça işe yarayan bu yöntemin paylaşılması birçok sosyal medya kullanıcısının denemesini sağladı. Ancak yapacağınız mobilyanın materyali de önem taşıyor. Deri ve türevi mobilyalarda bu tarz uygulamaların kesinlikle yapılmaması gerekiyor.

MOBİLYADAKİ LEKELERİ ÇIKARMAK İÇİN

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler