KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Geçmeyen mide ağrılarını bıçak gibi kesiyor! Muzun içine bir yemek kaşığı eklemek yetiyor

  Mide ağrısı, günlük yaşamımızı olumsuz etkileyen rahatsız edici bir durumdur. Bazı doğal çözümler bu ağrıları hafifletebilir. Muz, içeriğindeki besin maddeleri sayesinde mide ağrısını kesmede etkilidir. Muzun içine ekleyeceğiniz 2 malzeme ile hazırlanan bu karışım geçmeyen mide ağrılarına anında etki ediyor. İşte mide ağrılarına doğal ve etkili çözüm...

  Mide ağrıları, günlük yaşamımızı olumsuz etkileyen yaygın bir sorundur. Bir türlü geçmek bilmeyen mide ağrılarından şikayetçiyseniz doğal yöntemlerle bu ağrıları hafifletebilirsiniz. Muz, mideyi yatıştırıcı etkisiyle bilinir ve içeriğindeki besin maddeleriyle mide ağrılarını azaltır. Muzun içerisine ekleyeceğiniz tahin ve tarçın karışımı hem mide problemine çözüm olur hem de birçok faydasıyla bilinir.

  MİDE AĞRILARINI ANINDA KESEN YÖNTEM

  Karışım için gerekli malzemeler;

  • 1 adet muz
  • 1 yemek kaşığı tahin
  • 1 tatlı kaşığı tarçın

  Ekran görüntüsü 2024-05-07 091158

  Yapılışı ve uygulanışı;
  Öncelikle 1 adet muzu soyun ve dilim dilim doğrayın. Tabağa aldığınız muzun üzerine 1 yemek kaşığı kadar tahin gezdirin. Son olarak üzerine 1 tatlı kaşığı da tarçın serpin. Doğal mide ilacınız hazır. Bu faydalı karışımı ister sabah akşam ister günde 1 defa şeklinde kullanabilirsiniz.

  Şifa olsun...!

  tahin

  Muz, tahin ve tarçın karışımı mide ağrılarını geçirmenin yanı sıra enerji seviyelerini artıma, sindirim ve kalp sağlığını destekleme, bağışıklık sistemini güçlendirme, kan şekerini dengeleme, beyin fonksiyonlarını destekleme ve kemik sağlığını güçlendirme gibi sayısız fayda barındırır.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler