Gelinlik seçerken bunlara dikkat edin!

Düğün ve evlilik hazırlıklarının, en kararsız kalınan seçimlerinden biri de kuşkusuz ki düğün kıyafetidir. Bir çok evlilik fuarında yer alan ve tasarladığı gelinlikleri Bahar Öztan ve Şenay Akay gibi ünlü isimlerin podyumda taşıdığı fuarlarda imzası olan Pınar Bent 2018 gelinlik trendleri hakkında tüyo verdi.

Gelinlik seçerken bunlara dikkat edin!

Gelinlik birçok kadın için hayatının en güzel deneyimidir. Bu yüzden gelinlik seçimi yaparken her ince detayı derinlemesine dikkat etmeniz gerekir.

"TAŞLI, IŞILTILI GELİNLİKLER TREND OLACAK"

Modacı Pınar Bent, tasarladığı yeni modellerin her bütçeye uygun ve pek çok seçenekten oluştuğunu belirtti. Geçtiğimiz aylarda Mısırlı bir iş adamının kızının gelinliğini swarovski taşlarla tasarım harikası yaratan Bent'e göre 2018 senesinin gelinlik trendleri arasında taşlı, ışıltılı ve 3 boyutlu dantellerin oldukça trend olacağını ve bu tür modellerin 2018 yaz aylarında yapılacak düğünlere damga vuracak.

IMG_5826

UZUN VE KISA BOYLU KADINLARDA GELİNLİK SEÇİMİ NASIL OLMALIDIR?

Uzun boylu kadınlar tam balık, A kesim modelleri daha iyi taşır. Kısa boylu kadınlar ise, yarım balık ve mini gelinlikleri vucudunda daha iyi taşırlar.

BÜYÜK GÖĞÜSE SAHİP KADINLAR İÇİN GELİNLİK SEÇİMİ

Göğüsleriniz büyük ise işlemelerin göğüs bölgesinde olmasından kesinlikle kaçın. Gelinlik tasarımcısı Pınar Bent'e göre; Büyük Göğüslere sahip olan kadınlar toparlayıcı bir sutyen kullanmalı ve dikkati başka bir yere çekmelidirler. Mesela iddialı bir sırt dekoltesi, saç aksesuarı ya da kemer işini görecektir.

KÜÇÜK GÖĞÜSLÜ KADINLAR İÇİN GELİNLİK SEÇİMİ

Küçük göğüslere sahip olan kadınlar ise; göğüs bölgesi drapeli veya işlemeli gelinlikleri tercih etmelidirler.

ALÇAK VE KALIN TOPUKLU AYAKKABILARI TERCİH EDİN

“Alçak ve kalın topuklu ayakkabıları tercih edin. Belinizi ince göstermek istiyorsanız işlemeli kumaşları bel bölgende çok az kullanın. Ama ‘işleme kesinlikle’ olsun diyorsanız bunu eteklerde kullanın.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler