HABER

Genç kadını oğluyla birlikte böyle darp ettiler!

Şanlıurfa'da oğluyla birlikte komşuları tarafından darp edilen kadın, cep telefonuyla kameraya alındı. Kavga nedeninin binanın içine çöp atılması olduğu öğrenildi. Akrabaların da katıldığı tartışma sonrası suçlanan kadın, bir araya gelen hemcinsleri tarafından saldırıya uğradı.

Edinilen bilgiye göre olay, Eyyübiye ilçesine bağlı Akşemsettin Mahallesi'nde yaşandı. Aynı binada yaşayan Rukiye Çapar (27) ile komşusu E.K. arasında iddiaya göre bina önüne çöp atılması nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma sonrası E.K. ile yanındaki akrabaları Çapar’ı bina önüne çağırdı. Bu sırada dışarı çıkan Çapar, dışardaki grup tarafından darp edildi. Kucağındaki oğlu A.M.Ç. (2) ile birlikte darp edilen genç kadın, hastanedeki tedavisinin ardından güvenlik kamerası kayıtları ile darp raporunu polise vererek komşusundan şikayetçi oldu. Hem oğlunun hem de kendisinin darp edildiğini belirten Çapar, kendilerini darp eden komşularının cezalandırılmasını istedi. Yaşanan olay saniye saniye güvelik kamerasına yansıdı.

'BENİ ÖLDÜRECEKLERDİ'

AW146486_05

Rukiye Çapar, kendisini darp eden komşuları hakkında suç duyurusunda bulunduğunu belirterek, suçluların cezalandırılmasını istedi. Çapar, "7 kişiydiler, beni aralarına alıp darp ettiler. Tekme, tokat ve taşlarla darp edip ölüme terk ettiler. Komşularıma da bırakın içeri alıp öldüreceğiz, demişler. Bir tanesi boğazımı sıktı, diğeri de bıçağı getirdi, al bu bıçağı öldürün bunu, dedi. Böyle bir vicdansızlık görmedim. Hastaneye gittim. Darp raporlarıyla birlikte suç savcılığa suç duyurunda bulundum. Bana ve oğluma bunu yapanların cezalandırılmasını istiyorum” ifadelerini kullandı.
AW146486_02
AW146486_01

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
cahilizm in en yuksek oldugu yerdir urfa
cahil memleketin cahil insanları
tabiî sizin buckingham sarayında böyle şeyler görmek imkansız... mevzu doğu olsun yeter ki sizde çamur bitmez!!!
@olumsuz_vaka Bölge ile pek alakası yok aslında. Bizim ülkede insanlar birbirlerinin işlerine müdahale etmeyi, küçük problemleri büyütmeyi seven yapıya sahip. Emsal bir olayı Balıkesir'de yaşamıştım. Bir başka örneğini ise İstanbul'daki bir banliyö semtinde yaşıyorum. Komşuluk ilişkilerinde çok fazla işgüzarlık oluyor. Birbirine çok karışanlar oluyor. Daha çok da kadınlar bölgede fitili ateşliyor. Belli bir yaşın üzerinde olan, cazgır kadınlar komşuluk ilişkilerinde fitne ve fesadın merkezinde yer alan bir kimyaya sahip bizim coğrafyamızda. Urfa'ya özgü değil.
herkesi bir tutmamani tavsiye ederim bende urfaliyim nasilki her ilin sirkef semti varsa buda bizim sehrin cirkef semti
siz insanmısınız bee hayvandan daha betersiniz
Made İn Urfa
Geri Dön