KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Brezilya poposu hakkında bilmeniz gerekenler

  Son dönemin en çok dikkat çeken estetik operasyonlarından biri olan brazilian butt lift ameliyatı ile; kadınlar hayal etmiş oldukları dik, biçimli ve hatları belirgin bir kalçaya sahip olmaktadırlar…

  Çünkü kadın çekiciliğinin ve dişiliğinin en önemli göstergesinden olan popo bölgesinin kendine özgü şeklinin bel ve göğüs ile ilişkisinin uyumlu olması kadınları daha da gösterişli yapıyor.

  İstenmeyen fazla yağlardan yağ transferi yöntemiyle brezilyaya poposu oluşturulması

  Brazilian butt lift ameliyatında, liposuction yöntemi ile karın,basen, bel ve sırt bölgesinden alınan yağların bir takım işlemlerden geçirilerek saflaştırılır ve popo bölgesindeki ihtiyaca göre değişik derinlikteki katmanlara mikro damlalar halinde enjekte edilir. Bu yeni bölgede beslenme ve yaşama imkanı olan bu yağ hücreleri,alındıkları bölgelerdeki gibi davranarak popo bölgesindeki yağ miktarını ve hacmini artırmaya yardımcı olur.

  Brazilian butt lift ameliyatlarında, bel bölgesindeki yağ işlemiyle de popo şeklinin belirginleştirilmesi sağlanır.Kişi buna bağlı ideal oranlarda bir vücut görünümüne kavuşmuş olur. Yağ enjeksiyonu yöntemiyle popo estetiğinin,yağ alınan vücut bölgelerinde incelme meydana getirmesi,özelikle bel ve karın bölgesinde istenmeyen fazla yağ birikiminlerinden kurtulma imkanı sağlaması en belirgin avantajlarındandır.

  popo-foto-02

  Ayrıca vücut siluetinin düzelmesine,özelikle bel ve kalça bölgesindeki geçisi düzeltmeye yardımcı olan bu yöntemin bir diğer avantajı ise, popo bölgesine enjekte edilen yağın, kişinin kendi dokusu sebebiyle uzun süreli ve güvenli olmasıdır.

  Vücuttan liposuction yöntemiyle alınan yağ dokusu popoya aktarılınca popo dikliği sağlanır. Uygulamadan sonra herhangi bir dikiş atılmaz, dolayısıyla iz kalması da söz konusu değildir. Bu yağ dokuları bel ve karın bölgesinden alındığında hem karında ve belde belli oranda incelme, hem de popoda diklik eş zamanlı olarak sağlanmış olur.

  ChefGPT


  En Çok Aranan Haberler