HABER

Göksu, Fenerbahçe maçında kadroya girmek istiyor

Trabzonspor'un genç oyuncusu Göksu Alhas, Fenerbahçe maçında kadroya girmesinin hayatında en mutlu olacağı şeylerden biri olacağını söyledi. PAF takımdan (A) takıma alınarak 4,5 yıllık sözleşme imzalanan 18 yaşındaki oyuncu, büyük bir kulübe imza atmanın çok güzel bir duygu olduğunu, ancak bundan sonra daha çok çalışması gerektiğini bildiğini belirtti.Trabzonspor'un vazgeçilmez oyuncularından biri olmak istediğini kaydeden Göksu, "Daha sonra Avrupa'ya gitmek istiyorum. Önümde uzun bir yol var. Altyapıdaki diğer oyuncuların da önünü açtığımı düşünüyorum." dedi.

Göksu, önündeki ilk hedefinin Fenerbahçe maçında kadroya girmek olduğunu ifade ederek, "Sözleşme imzalamak ve (A) takıma yükselip böyle bir duruma gelmek 1 ay öncesine kadar benim aklımın ucundan bile geçmiyordu. Fenerbahçe maçında kadroya girmek hayatımda en mutlu olacağım şeylerden biridir. Oynadığımda gol atarsam ne yapacağımı hiç düşünmedim. Çok farklı olur herhalde" diye konuştu.Futbola sağ bek olarak başladığını belirten Göksu, 7 yıl bu mevkide oynadığını ondan sonra hocalarının orta sahada kendisini uygun gördüğünü ve orada oynamaya başladığını kaydetti.

PAF takımda ilk kez bu yıl forvet arkası oynadığını ve 16 gol attığını vurgulayan Göksu, şöyle devam etti: "Bir anda PAF takımdayken, (A) takım kadrosunda bulundum. Ersun hocam bana şans verdi, ben de bu şansı elimden geldiği kadarıyla değerlendirdim. Orta sahada oynamayı daha çok istiyorum. Çünkü koşmayı çok seviyorum. Pozisyonlara daha yakın oluyorum. Benim için orta saha daha iyi. Biraz daha kuvvetimi artırmam gerektiğini düşünüyorum"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön