KADIN

Göz renginiz karakterinizi ele veriyor!

Göz renginiz karakterinizi ele veriyor!

Göz renginizin sandığınızdan çok anlamı var!

Hepimiz bir göz rengiyle doğduk ve yaşıyoruz fakat kaçımız göz rengimizin karakterimizi etkilediğini biliyor? İşte göz renklerine göre karakter analizi...

a- Mavi
Mavi gözleri olan kişiler çok arkadaş canlısıdır. İnsanlarla bir arada bulunmayı severler ve yabancılarla kolayca arkadaşlık kurabilirler. Mavi gözlüler, kendilerinden çok emindir. Ne yapması ve yapmaması gerektiğini çok iyi bildiği gibi, neyi isteyip istemediği konusunda hiç kararsızlık yaşamazlar. Bazen biraz bencil oldukları söylenebilir.

b- Kahverengi
Kahverengi gözlü kişiler, kendi kendilerine yetebilen insanlardır. İçi boş korkulara, tedirginliklere sahip değildirler. Pek şikayetçi olmazlar ve gereksiz mızmızlanmalar yapmazlar. Ama bir kez içlerindeki mizah yönünü gösterdiler mi insanları kendilerine bağlarlar ve kimse onlardan kolay kolay vazgeçemez.

c- Yeşil
Yeşil gözlüler korkusuzdurlar. Ne istediğini çok iyi bilir ve bunu kimseden saklamaz, istediğini de elde eder. Kendilerine olan güvenleri etraflarını sanılandan çok daha etkiler ve insanlarda güçlü bir imaj oluştururlar.

d- Elâ
Elâ gözlü kişiler, çok dikkatlidirler ve her şeyi ayrıntısına kadar düşünürler. İnce hesap yapmak onların işidir. Kimselerin fark etmediği ayrıntıları onlar analiz eder. İnsanları bir kitap gibi okumada üstlerine yoktur. Onların gözünden hiçbir şey kaçmaz.

Yüz şeklinize göre karakter analizini okumak için tıklayın!

Okuyucu Yorumları6 yorum
 • 105 Oy
  buna göre tüm insanlar donanımlı iyi özelliklere sahip,kimse kötü değil:)
 • 80 Oy
  KARA GÖZLÜ İNSANLARI UNUTMUŞLAR??
 • 1 Oy
  @ziyaciftkaya Kara göz diye birşey yok, Koyu kahve rengi var ondandır :)
 • 35 Oy
  iluminati
 • 1 Oy
  bu durumda kara gözlü kimseler hariç herkez iyi kalpli ve iyi insanlar oldukları anlaşılıyor.bundan kelli kara gözlü insanlara daha mesafeli yaklaşıcam.tüm kötülükler bu kara gözlülerden demekki.
 • 0 Oy
  babmdan gelme genimle bizde yaş ilerdikçe göz rengimizde açılma var ela tam beni anlatıyo

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.