HABER

Grip aşısı eczanelere gelmeye başladı! Fiyatı belli oldu (Grip aşısı fiyatı)

Koronavirüs salgını nedeniyle önemi daha da artan grip aşısının eczanelere gelmeye başladığı ve fiyatının ise 85,12 lira olduğu belirtildi.

Grip aşısı eczanelere gelmeye başladı! Fiyatı belli oldu (Grip aşısı fiyatı)

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında, grip aşısının önemi önceki yıllara göre daha da arttı. Uzmanlar, koronavirüs aşısının gribe karşı korumadığının, ayrıca aşı yaptırılması gerektiğini belirtti.

Geçtiğimiz günlerde konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Ankara Şehir Hastanesi Acil Tıp Kliniği Eğitim Sorumlusu Prof. Dr. Hakan Oğuztürk, Kovid-19 aşılarının gripten, grip aşısının da koronavirüsten korumayacağına dikkati çekerek, "Bu anlamda Kovid-19 aşısı yaptıranların, gribe yakalanmamak için ayrıca grip aşısı yaptırması gerekiyor." demişti.

ECZANELERE GELMEYE BAŞLADI, FİYATI BELLİ OLDU

Koronavirüs salgınının yanı sıra havalar da soğumaya başlayınca, grip aşısı daha da önemli hale geldi. Milliyet'te yer habere göre, Tüm Eczacı İşverenler Sendikası (TEİS) Başkanı Nurten Saydan, aşının eczanelere gelmeye başladığını duyurdu. Aşının, SGK geri ödeme listesinde bulunmadığına da dikkat çeken Saydan, fiyatı 85,12 TL olan aşının eczanelerden ücretli olarak verilmeye başladığını duyurdu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
Ulan para için herseyi yaparsınız. Yarin öbür gün cennet ve cehennem aşısı çıkarırsanız hiç şaşırmam. Yüksek derece de ateşten korur falan diye. Sizden herseyi bekliyorum artık yeter ki işin ucunda para olsun
@omer_1992_btaul var zaten akp oy verenler cennete vermeyenler cehenneme gidiyormuşne günlere kaldık
çok doğru valla bizim insanımız da o kadar saf ki cehennem ateşinden korur diye ürettikleri aşıya da inanırlar
Sayın bakan aşının reklamını iyice yaptı bunlarda fırsattan istifade ceplerini doldurmanın derdinde yoksa milletin sağlığını kimin umrunda
verdiğiniz örnekler biraz usturuplu olsun lütfen.. insanların hassas noktaları ile degerlendirdiginiz şeyler çok yanlış. din, vatan, millet ve aile degerlendirmesinde lütfen biraz üslup da edep..
Sayın bakan aşının reklamını iyice yaptı bunlarda fırsattan istifade ceplerini doldurmanın peşinde yoksa milletin sağlığını kimin umrunda
2 kilo mandalina aldımmı iş tamam aşıda neymiş
artık bir ayağımız aşıcı da yeterr
Geri Dön