KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Günlük burç yorumları:1 Şubat Çarşamba günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 1 Şubat Çarşamba aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

  1 Şubat Çarşamba yani ayın birinci günü için günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçların yorumları ve bugüne için sizlere özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 1 Şubat Çarşamba günlük burç yorumları...

  KOÇ

  Sevgili Koç burçları, bugün rüyalarınız her zamankinden daha büyük anlamlar içerecek. Hatta bazılarının geleceği işaret eden kimi olayların habercisi olduğunu göreceksiniz. Bu süreçte uzun süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınızla görüşebilirsiniz. Fikirlerinizin arkasında durarak güçlü yanlarınızı ortaya çıkartmayı deneyebilirsiniz.

  BOĞA

  Sevgili Boğa burçları, bugün sosyal anlamda kendinizi daha iyi bir şekilde ifade ettiğinizi göreceksiniz. Bugün attığınız her adımın arkadaş ve aile açısından karşılığını bulacaksınız. Gelecekteki kariyer hayatınızı etkileyen yeni insanlarla bu dönemde tanışacaksınız. Sıcak ve can yakın olarak gerçekleştirdiğiniz sohbetler kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak.

  İKİZLER

  Sevgili İkizler burçları, bugün kendinizi yorgun hissetseniz bile uzun süredir ertelediğiniz kimi işlerin üstesinden gelmek için adımlar atacaksınız. Sizin için büyük bir külfet olarak görülse bile üstesinden geldiğinizde omuzlarınızdan bir yük kalkmış gibi hissedeceksiniz.

  YENGEÇ

  Sevgili Yengeç burçları, bugün uzun zamandır beklediğiniz haberlerin artık sonuca ulaştığını göreceksiniz. Gayretli çabalarınız sayesinde nihayet somut adımlar atabilmeyi başardınız. Önümüzdeki birkaç ay boyunca çok çalışmaya ve sürekli başarıya hazır olun.

  ASLAN

  Sevgili Aslan burçları, son birkaç günlük dönem içinde hayatınızda bazı değişikliklerin meydana geldiğini göreceksiniz. Özellikle bazı duygusal meselelere dair değişkenlik gösteren durumlar işlerin her zamankinden daha farklı bir şekilde ilerlemesine neden olacak. İplerin kontrolünüzden çıktığını hissediyorsanız derin bir nefes alın ve hayatınızı akışına bırakın.

  BAŞAK

  Sevgili Başak burçları,bugün günlük sorumluluklarınızın dışında yüklenen yeni görevler nedeniyle tüm gününüzü parçalanmış bir şekilde geçirebilirsiniz. Nereye yetişeceğinizi şaşırdığınız bir gün olacak. Sinirli bir ruh halinin içinde olabilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın.

  TERAZİ

  Sevgili Terazi burçları sevdiklerinizle aranızda daha sağlam ve dürüst bir iletişimin temellerinin atıldığını göreceksiniz. Bu durum bazı kafa karışıklıklarının giderilmesine yardımcı olacak. Duygusal anlamdaki bazı problemlerin ortaya çıkmasıyla birlikte aslında kendinizi ifade etme konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemin geçiçi olduğunu unutmayın.

  AKREP

  Sevgili Akrep burçları, bugün yaratıcı va sanatsal yönünüzün ön plana çıktığını göreceksiniz. Bazı yeni projelere adım atmak sizin için ilham verici kimi kapıların açılmasına yardımcı olacak. Verimliliğinizin zirvede olduğu bir gün sizleri bekliyor. İşlerinizi halletmek için mükemmel bir ruh hali içindesiniz.

  YAY

  Sevgili Yay burçları, birkaç günlüğüne günlük sorumluluklarınızı bile yerine getirmeden sadece dinlenmek istediğiniz sakin bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Ancak artık kendinize gelmenizin zamanı geldi. Çünkü işlerinizi yoluna koymanın tam sırası! Bunu yapacak enerjiniz ve sabrınız var. Ancak, yalnızca sizin fark etme eğiliminde olduğunuz küçük ayrıntılara fazla kapılmamaya özen gösterin. Bu, en önemli işleri yapmanızı engelleyebilir.

  OĞLAK

  Sevgili Oğlak burçları, bugün iletişim anlamında birtakım adımlar atmanız gerekiyor. Söz konusu bir ortaklık durumu olduğunda kendinizi yeniden sorgulamanız gereken bir dönemin içindesiniz. Bu ortaklık iş ya da ikili ilişkilerle alakalı olabilir. Kendinizi yeni bir oluşumun içinde bulabilirsiniz. Durumları değerlendirmek için her zamankinden daha heyecanlısınız.

  KOVA

  Sevgili Kova burçları, bugün finansal konularla ilgili olarak evrak işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Finansal olarak düşündüğünüzden daha iyi durumda olduğunuzu bile fark edebilirsiniz. Faturaların düzenlenmesine yönelik olarak daha planlı bir şekilde hareket edeceksiniz. Bugünün gündem maddesini tamamen maddi konular oluşturacak.

  BALIK

  Sevgili Balık burçları, bugün yapmanız gereken ne olursa olsun özellikle verimli olmak için ayrıca bir uğraş içine gireceksiniz. Kendinizi son zamanda labirentin içinde gibi hissediyor olabilirsiniz. Çünkü durumların sizin kontrolünüzün dışında gelişmesi bazı sonuçların beklemediğiniz gibi şekillenmesine neden oluyor. Sakin olun ve kendi yolunuzu bulmaya çalışın.

  En Çok Aranan Haberler